Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővel párkapcsolatban szex/alk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nővel párkapcsolatban szex/alkalom pénzben mennyire jön ki?

Figyelt kérdés

Ha van olyan nem normális férfi aki ezt kiszámolja?


Ugye bizonyos anyagi szint alatt férfi nem jut párkapcsolathoz, még szexhez sem.


Bizonyos szinten azért szexhez igen. Tartós párkapcsolathoz stabil anyagiak kellenek.



2022. júl. 11. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Te ne akarj semmit a csajoktól.
2022. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%

Minimum vállalkozás -sikeres persze.


Utána pénzeled a tanfolyamokat (pillás, műkörmös meg ilyenek)


Pénzeled majd az ő kis vállalkozását is, bármennyire is veszteséges ugyanis minimum 1500 pillás van egy városban.

2022. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

A fix nő pont olyan mint a medence.


Pokolian sokba kerül ahhoz képest, hogy milyen kevés időt töltesz benne.

2022. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem feleségem majdnem 2x annyit keres, mint én. Ez mikor megismerkedtünk is így volt. De minden költséget felezünk, meg együtt rakunk mindenbe. Így ha egyszer többet fizetek neki a szexért, a következő alkalommal még orgazmus előtt kiszámoljuk, és visszaad annyit, amennyit kell.
2022. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
xD
2022. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Borsodi vagyok, a közmunkás bérért itt adnak p...t.
2022. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

XIII. kerületbe járok egy nőhöz, 60EFt/alkalom. Mondjuk úgy néz ki, hogy ilyen nőről a férfiak 99%-a csak álmodozik. A pénzéért teljesen meg is dolgozik, jó az ágyban, kedves, lehet vele beszélgetni. Heti 1X megyek, a munkám miatt nem is lenne alkalmam többször. Egyedül érzem jól magam. Régen voltak barátnőim, de ha vissza osztok anyagilag, nem biztos hogy jobban jártam velük. Ide vinni-oda vinni, wellness, fallabda, színház, utazgatások, ajándékok, ruhák stb. Na meg amikor együtt élsz vele, nem vagy már a saját időd irányítója. Szóval nekem nem való az együtt élés.


Forintosítva 1 alkalom/héttel: 240EFt, barátnő közös fedéllel: 200-300Ft. Persze ez az én mintám, másoknál ezek a számok változhatnak minden irányban.

2022. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Én 2-3 napot vagyok együtt csajjal és annyiszor dugom meg ahányszor csak akarom. Ezalatt egyszer hívtam meg gyrosozni, minden mással ő készült. Hosszútávon 0-ra jön ki egy kapcsolat.
2022. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

8-as. Ahhoz olyan csaj kell akinek ez elég. Bár hozzá teszem, az erkölcsi nívó ma már a béka s*gge alatt van a lányoknál is. Vagy fogalmazhatok úgy is, hogy elég nekik a szex, ők is csak tárgyként tekinteten a pasijukra.

A baj az akkor van, ha egy normális nő egy csak a dugást hajtó pasival akad össze, vagy fordítva.

2022. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!