Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek most micsoda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek most micsoda?

Figyelt kérdés

2 hónapja összejött a kiszemeltem egy csajjal. Én eléggé keveset találkoztam vele, hogy jelezzek neki. Nem igazán volt alkalom.

Most ismét találkoztunk, cirka egy hónap után és amint elmosolyodtam, egyből jött mellém és nézett az ablak mellől. Időnként lopva is rám nézett. Közben nagyon nyomkodta a telefonját, kizárásos alapon a csajjal, de közben figyelt. Ilyenkor mi a helyzet szerintetek? Most, hogy barátnője van, nem igazán értem tőle ezt a reakciót. Aztán végül pont emiatt, mutattam az ujjammal neki, hogy ne, mert rettenetesen zavart a tudat a barátnő miatt. Ahogy ezt megtettem, felpattant, rám nézett baromira méricskélve és elment.



2022. júl. 13. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Tini kategória (?)
2022. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szimplán idióta a pasas. Én megkönnyebbülést éreznék inkább, hogy nem jött össze semmi vele. Melletted is ugyanígy viselkedne más nőkkel.
2022. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem van egy fullos barátnőm, akkor nem nézek más nőket. Én ennyit tudok férfiként mondani. Vagy csak tartja a csajt, hogy ne nézzék nyomnak és vár egy jobb lehetőséget vagy nem a hűség mintaképe vagy egy bazi nagy balfék.
2022. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Alighanem Téged jobban akar, de megsértődött. Lehet, hogy a vonat végleg elment...
2022. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért sértődött meg?
2022. júl. 13. 16:12
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Talonnak vesz
2022. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Talán azért sértődött meg, mert nem vetted a lapot tőle és látta, hogy fölösleges próbálkoznia nálad. Más oka is lehet, de én így látom.
2022. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De vettem. Csak az volt az első gondolatom, hogy most a barátnője mellett? Ha mellette ezt, mellettem is simán. És hirtelen meggondoltam magam.
2022. júl. 13. 17:26
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk az is lehet, hogy nem értette, mit akarsz.


Én is el szoktam bambulni. Valamikor percek után jövök rá, hogy odaült valaki szembe velem a vonaton, mikor eszembe jut, hogy bedrogozva milyen hálómintázatokat szőnek a pókok és milyen furán mozognak. Nem azon gondolkodom, hogy vonszolnám a pincémbe széjjel erőszakolni az adott embert. Egocentrikus dolog mindig ilyeneket levonni olyan szimpla dolgokból, mint egy pillantás. Ugyan, kérlek…

2022. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A cenzornak pedig köszi a törlést, de ezek igenis unalmas, hetero mikroszorongások, amik hihetetlen, hogy a búbánatba létezhetnek a világon.
2022. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!