Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ismerkedéskor ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ismerkedéskor ebben az esetben szólnátok vagy magatokban le rendeznétek?

Figyelt kérdés

Nos megismertem egy pasit akivel minden jól ment.

Viszont kórházba került és eltűnős fajta.

Se én nem tudtam róla és elvileg a legjobb barátja sem.

Utána mikor kijött látom hogy online van de még mindig nem tudok róla semmit, csak amit a barátjával megüzenet nekem, semmi többet.


Szóval a kérdésem:

Ismerkedéskor randi előtt ti szólnátok hogy történt valami vagy inkább nem, mert nem érzitek hogy rá tartozna?


2022. júl. 14. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

Én nem is keresném. Elfelejteném ezt az embert. Mentsége mer szóljon én is eltűnős” ember vagyok, de akivel akarom!! Tartani a kapcsolatot, mert fontos, azzal beszélek…

Nem érdekled annyira.

2022. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit üzent a barátjával?
2022. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!