Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tilt le a volt barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tilt le a volt barátom. Hogyan ne legyek gyenge?

Figyelt kérdés

Határozottan nem akarok vele kapcsolatot. Ő pedig határotottan akarja velem a kapcsolatot.

Kb 1 hónapja nem találkozom vele.

Sokat küzdött, már mindenen keresztül mentünk.

Végre eljött a no kontakt is.

Semmiféle kapcsolattartás. Hasznosítom a tanácsokat, bármi jel, mozzanat, kép amiről eszembe jutna, kizárom az életemből. Ha idegeskedem miatta mit csinálhat, elhessegetem, fogam összeszorítva, álmatlanul vergődve is tartottam a no kontaktot.


És erre visszaestem, mert van egy srác aki tetszik. Es nem foglalkozik velem annyit. Vagy semmit. Kevésbé érdeklem. Lassan alakul a dolog. Nagyon az eleje. Nekem kellene beleadni többet.

És bevillant, hogy ezzel szemben a volt barátom mit nyújt. Érzelmileg anyagilag mindenhogyan elhalmoz, azonnal ugrik mindig, álmaimat váltja valóra ha akarom, él hal értem.

A másik meg gyökeres ellentéte ami rosszul esik, nem ehhez vagyok szokva. Nem keres, azt várja majd én, de az sem fontos neki úgy néz ki.

Megbántva érzem magam.

És egyetlen telefon és a volt barátom már azonnal "cápatámadásba" is kezdett "levadászni".

Felesleges tiltanom, mert feloldom.

Remélem sikerül mellőzni a gúnyolódásokat, és jó tanácsok jönnek.



2022. júl. 18. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Segít ha felnősz és fejlesztesz egy kis önuralmat.
2022. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig volt önuralmam. Férfiak teszik azt tönkre.
2022. júl. 18. 13:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2. Te magad teszed tönkre. Ébredj már fel!
2022. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A te fejedben kell rendet rakni, akár szakmai segítséggel. Egyedül nem megy neked, az simán látszik. Addig viszont be kell fejezned a pasizást, mert nem vagy alkalmas állapotban rá.
2022. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

gondolj mindarra, ami ahhoz vezetett, hogy szakítsatok - arra, amiért nem akarsz vele kapcsolatot.

gondolj arra, hogy ezek csak illúziók, ha összejönnétek, megint olyan sz*r lenne, mint amiért végül szakítottatok.

vagy ha arra jutsz, hogy hülye döntés volt szakítani, akkor jöjj vele újra össze, legközelebb pedig gondold át jobban, mielőtt komoly lépésre szánod el magad.

2022. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gondolok a rossz dolgokra rendben.

Nem értem mondjuk ezt sem hogy szakítás után az emberben miért kopnak a rossz emlékek, es miért a jók erősödnek fel?


Amúgy sokan csinálják azt kapcsolatokban is, hogy az exhez járkálnak vissza még egy kisebb döccenésnél is. Rengeteg ember gyenge. Nem akarok közéjük tartozni.

Amíg nincs senkim addig nimcs meg az ellenpólulusa a volt barátomnak.

De bármikor is lesz bárkim aki kevesebb nála, azt valahogy nem viselem.

2022. júl. 18. 13:27
 7/11 A kérdező kommentje:

A volt barátommal a jó emlékeket az újabb pasiktól, vagy leendő barátomtól származó rossz élmények erősítik fel. Rájöttem most erre.

Szóval addig van csak minden rendben, míg nincs más.

Hogy lesz így új életem, új barátom?

2022. júl. 18. 13:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Mindig a régi emlékeket fogod felidézni. Amíg nem lépsz tovább, soha nem lesz normális kapcsolatod.
2022. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyira ismerős ez a csapongó, halmozó stílus...

Olvasd vissza a saját kérdéseid a pasiról. Pár hete még rohadtul nem ezt írtad róla.

2022. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Próbálok továbblépni.

Most nagyon rámszállt, megint nem győzök majd szabadulni. Magamnak csináltam csak a bajt.


Pár hete ha írtam volna ki bármit lehet másik ex volt téma. Vagy az új ismerettségeim. Ha kérdezek, egyik másik kérdésem nincs összefüggésben egymással. Másra vagy más emberekre is vonatkoznak.

Gyakorta elgondolkodom a volt párjaimon, a kapcsolatokon is, meg úgy az emberek párkapcsolatain is, általánosságokon is, általában véve a férfiakon is, és mások problémáin is.

És olyan is megeshet, hogy sok sok évvel ezelőtti valami érdekelne, ami ma ugrik be a semmiből.


Nem én vagyok csapongó, hanem nincs összefüggés ott, ahol azt keresik. Pl ha van 2 kérdésem, akkor 2 férfit vagy 2 kapcsolatot nem kéne egybemosni.

2022. júl. 18. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!