Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tilt le a volt barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tilt le a volt barátom. Hogyan ne legyek gyenge?

Figyelt kérdés

Határozottan nem akarok vele kapcsolatot. Ő pedig határotottan akarja velem a kapcsolatot.

Kb 1 hónapja nem találkozom vele.

Sokat küzdött, már mindenen keresztül mentünk.

Végre eljött a no kontakt is.

Semmiféle kapcsolattartás. Hasznosítom a tanácsokat, bármi jel, mozzanat, kép amiről eszembe jutna, kizárom az életemből. Ha idegeskedem miatta mit csinálhat, elhessegetem, fogam összeszorítva, álmatlanul vergődve is tartottam a no kontaktot.


És erre visszaestem, mert van egy srác aki tetszik. Es nem foglalkozik velem annyit. Vagy semmit. Kevésbé érdeklem. Lassan alakul a dolog. Nagyon az eleje. Nekem kellene beleadni többet.

És bevillant, hogy ezzel szemben a volt barátom mit nyújt. Érzelmileg anyagilag mindenhogyan elhalmoz, azonnal ugrik mindig, álmaimat váltja valóra ha akarom, él hal értem.

A másik meg gyökeres ellentéte ami rosszul esik, nem ehhez vagyok szokva. Nem keres, azt várja majd én, de az sem fontos neki úgy néz ki.

Megbántva érzem magam.

És egyetlen telefon és a volt barátom már azonnal "cápatámadásba" is kezdett "levadászni".

Felesleges tiltanom, mert feloldom.

Remélem sikerül mellőzni a gúnyolódásokat, és jó tanácsok jönnek.



2022. júl. 18. 13:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Privre:


Kb igen, csak kicsit máskeppen

Bevillant ugyanis nekem a gykról egy régi válasz valami kapcsán. Valahol valamikor valaki azt írta, hogy azt az energiát amit a másiktól kapsz, fordítsd saját magadra.

Tehát amig a társkeresésem vagy az egyedüllét gyakorta kudarcos vagy nehéz, amit bőven ellensúlyoz az exem törődése, rajongása, úgy gondolom, lehet nem is kellene teljesen kizárni az életemből.

Ugyanis ad töltést a szeretettel figyelemmel odaadással, ezáltal kiegyensúlyozott vagyok és nem depresszios vagy bánatos elutasítás miatt vagy magányomban,


vagy mint ahogy a szerelem vagy egy párkapcsolat is töltést ad az embereknek, valahogy erősebbek lesznek, mosolygosabbak boldogabban szebbek, nagyobb életkedvűek, tehát pluszolja az energiát ezaltal a kapacitásod is nő, a kisugárzásod is vonzóbb, boldog nőkre többen tapadnak mint pl kétségbeesett tarskeresőkre stb.


De nem kell ez miatt engem nézni olyannak aki kihasználna egy embert, mert a másik ember sem egy angyal elvégre valamiért szakítok. Neki megéri valamiért a kontakt, en meg rájöttem hogy lehet nem is a teljes ignorálás lenne hasznomra hogy gyász feldolgozás meg uj lap uj élet, hanem a nem ignirálás amiben nincs gyász, magány, elkeseredettség, ketségbeesettség, hanem van hátszeled ahhoz, "sugározni" tudj.


Mert a meggyengülés abbol eredt hogy kudarc volt egy új ismerettség, de az a kudarc eredhetett abbol is hogy érezte rajtak a másik hogy nekem ő számítana vagy kapaszkodnék belé vagy jobban akarom őt, nekem ő fontosabb mint fordítva.

De úgy hogy engem szeretnek, lelkileg kiegyensúlyozott vagyok, lehet ismerkedni is könnyebb és a kudarcok sem fognak padlóra küldeni, mert lazábban tudom fogni nem görcsösen.

2022. aug. 7. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!