Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy el egy férfi kurvázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy el egy férfi kurvázni?

Figyelt kérdés
Van egy teljesen jóképű férfi ismerősöm aki járt kurvázni pedig nagyon jó pasi,mondjuk az annyával él de akkor is, nem értem.

2022. júl. 18. 14:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy haverom, aki magas, kigyúrt, divatos srác volt. Szolizni járt, meg minden, olyasmi volt, mint Pumped Gabó. Ráadásul milliós fizetése volt - informatikával foglalkozott - mégis prostizni járt (amúgy ő is a szüleinél lakott).


Ő azt mondta, azért teszi ezt, mert nincs ideje párkapcsolatra. A nők ugyanis nem értik meg, hogy ő kevés alkalommal tud találkozni. Úgyhogy inkább időnként elment prostizni.

2022. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

Mert egyszerű és mert változatos. Mindig olyan, amihez épp kedved van. Ha akarod szőke, barna, vékony, kövér, fiatal, idős, vagy éppen úgy cumizik, hogy az életerődet is kiszívja, amit otthon az asszony valamiért nem tesz meg.

Csak egy telefon, és már mehetsz is, nem kell a randikkal szarakodni, meg buliba menni ismerkedni, ahol fizeted a csajoknak a piákat és mégse lesz semmi a végén.

2022. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
#4 képzeld, én nem jártam.
2022. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Lazy Lover ***** válasza:
90%
Van akinek nincs ideje barátnőre van aki nem kap meg otthon a sexben dolgokat
2022. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Fordítva a kérdés: Miért játssza meg sok ember magát egy kapcsolat érdekében, amit millióan tesznek jelenleg is? Viselik el a másik fél excentrikus Béci bácsikáját és az ő büdösbogár-gyűjteményét, tűrik el a bunkó sógor meg az alkoholista após-anyós szemétkedéseit? Vesznek fel kamu viselkedést, hazudnak?


Ebben az esetben csak 1 óráig tart a hazugság, míg a "rendes" kapcsolatokban sokszor évtizedekig is pl. amikor a pénzért jön össze valaki a másikkal vagy rosszabb esetben "csak a gyerekek miatt" maradnak együtt és játsszák el a tipikus mormon-családot.

2022. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Van pénze rá, nem akar komoly kapcsolatot, így ez elég neki. Érdekli az ismeretlen, nem akar elköteleződni. Mi van, ha van csaja, csak nem elég neki, így ezért is megy oda?
2022. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Mikor szingli voltam akkor rengeteg novel randiztam de egyszer sem lett belole szex. Ha azt a penzt amit utazasra, uzemanyagra, randira koltottem felretettem volna, akkor siman elmehettem volta k**vahoz, meghozza jobb nohoz mint akikkel randiztam :D

De akkor naiv voltam es azt gondoltam ugyis lesz hamarosan baratnom, nem tudtam hogy ehhez 30 csajjal kell ismerkednem mire lesz 1 baratnom.


Attol mert a ferfi szerinted jokepu, meg nem jelenti azt hogy sok not megkaphat. A noknek jobban szamit a ferfi kiallasa, magabiztossaga, egzisztenciaja mint hogy hogyan nez ki.

2022. júl. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

Én azért, amiért a 9-es mond.


Azóta már szexeltem 10 nővel, voltam édeshármasban többször is, csináltam pasival is.


De mindenért fizetnem kellett, mert ingyen sosem jött volna össze.

2022. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert annyira kibaszitt ronda vagyok, hogy a nekem tetsző lányokat maskepp nem kaphatom meg, illetve kiprobalhattam olyan dolgokat (milfek látogatása peldaul), amire a való életben soha nem lett volna lehetőségem.

De hozzá kell tennem, hogy a másfél évnyi pályafutásom alatt rengeteget tanultam, többek között ki tudok elégíteni egy nőt (nyilván ehhez az is kell majd a civil életben h maximálisan egymásra tudjunk hangolodni, ha véletlen lesz valakim), az önbizalmam is nőtt, de úgy érzem még nem eléggé....

19/F

2022. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!