Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasimtól várnám el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasimtól várnám el hogy fizesse a csinos ruhákat, az baj lenne?

Figyelt kérdés
Nekem nem sok a keresetem nincs pénzem 5-10 000 forintos ruhákra. 5 alatt veszek magamnak, de valljuk be, azok nem is néznek ki olyan jól. Említette, hogy ez a ruha milyen jó és megveszi. Mondom oké. 13000Ft volt. Mondta, hogy több ilyet kellene hordanom mert nagyon jól nézek ki benne. Mondhatom neki ha fizeti őket akkor vehetünk többet is vagy az gáz lenne ha mindegyiket vagy közel mindegyiket vele vetetném meg?

2022. júl. 18. 19:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem gáz. Ez elsősorban neki fontos, ő az, aki nagyon csinosnak talál ezekben a drágább ruhákban, te jól ellennél az olcsóval is. Nekem is bejönnek a csinos ruhák, velem is volt, hogy vettem a feleségemnek. Jobb lett volna megvárni, míg megerősödik anyagilag és saját keresetéből is futja jó cuccokra? Az évek meg közben peregnek? Ugyan.
2022. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%

Szóval win-win helyzet, ha vesz még egy-két ruhát. A pasidnak lesz egy csinosan öltözködő párja, neked lesznek csinos ruháid és egy pasid, aki még jobban rád lesz kattanva.

Azért sportot ne csinálj belőle, az tényleg pofátlanság lenne.

2022. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
35%
És miért nem keresel olyan munkát, amivel megveheted magadnak a saját ruhadat, mint egy normális felnőtt nő, akit nem kell ruhaztatni?
2022. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
79%
#13 tisztában vagy a magyar átlagjövedelmekkel?
2022. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%

Ha ő megengedheti magának és szívesen vesz neked ruhákat akkor nem gáz.

Az meg, hogy más mit mond nem nagyon számit.

Az emberek általában irigyek egymásra.

2022. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
70%
Hát hogyha párkapcsolatban vagyok és mondjuk épp nincs munkád és átmenetileg emiatt én veszek neked ruhát, az teljesen rendben van. De ha ez örök elvárás lenne, az gáz. 2f
2022. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%
En turiba szoktam venni. Multkor 10.000es zara feher bluzt vettem 800ftert. Hibatlan.
2022. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
20%

Ha ő szívesen venne neked már miért lenne gáz?

Nekem csak olyan kéne aki szívesen költ rám.

2022. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
76%
#13 ha nincs annyi jövedelme, nem vesz olyan ruhát, ilyen egyszerű. Ráadásul egy 13.000 forintos ruha nem is számít nagyon drágának. Aztán csodálkozunk, hogy azt mondják a nőkre, hogy csak a pasik pénze kell ...
2022. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
25%

Nekem most rendelt a párom sheinről egy 40 ezres csomagot, 14 termék volt benne. Én nagyon örültem neki :) ha megveszi, és hordod, nincs baj. Nekem is szokott venni a párom cipőt, ha rendelnék valamit mondja hogy nyugodtan és kifizeti

25N

2022. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!