Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasimtól várnám el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasimtól várnám el hogy fizesse a csinos ruhákat, az baj lenne?

Figyelt kérdés
Nekem nem sok a keresetem nincs pénzem 5-10 000 forintos ruhákra. 5 alatt veszek magamnak, de valljuk be, azok nem is néznek ki olyan jól. Említette, hogy ez a ruha milyen jó és megveszi. Mondom oké. 13000Ft volt. Mondta, hogy több ilyet kellene hordanom mert nagyon jól nézek ki benne. Mondhatom neki ha fizeti őket akkor vehetünk többet is vagy az gáz lenne ha mindegyiket vagy közel mindegyiket vele vetetném meg?

2022. júl. 18. 19:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
24%
#19 ha nem tűnt volna fel, a pasinak is fontos, hogy ne alsópolcról öltözött párja legyen
2022. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Nem baj, nyilván olyantól várd el, aki ilyet meg is tud és akar neked adni.
2022. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát most elgondolkodtattál, nekem soha nem vesz semmit, eddig eszembe se jutott. Mondjuk én mindent megtudok venni magamnak.
2022. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
75%

Ha felajánja akkor miért ne? Senkinek semmi köze hozzá.

Párom nekem is vett már drágább dolgokat, pedig magamnak is megtudtam volna venni, csak sajnáltam rá a pénzt.

N 30

2022. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
48%
Mi a f@*sz? Az előző 100 kérdésnél a nők nagy önállóak, meg kezeljék őket egyenrangúként, itt pedig most 10-ből 9 női válaszoló átmegy totál az ellenkezőjébe? Nem hiszek a szememnek. Mert akkor játszhatunk így is, csak akkor hagyjuk már a kamu dumákat az egyenlőségről.
2022. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
37%

"Mert akkor játszhatunk így is, csak akkor hagyjuk már a kamu dumákat az egyenlőségről."


Az fel sem merül benned, hogy más nők válaszolnak?

2022. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
91%

25

Attól mer a párom tudta mit akarok venni majd és megvette még magamnam is megtudtam volna.

Nem feltétlen ugyan azok a nők válaszolnak minden kérdésre.

N 30

2022. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
71%
Ha magától ajánlja fel nem gáz. Ha te követeled ki, vagy direkt erre spendírozol hogy felajánlja - na az már gáz.
2022. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
90%
Engem pl egyáltalán nem zavar, hogy a pasiddal fizetteted ki a ruháidat. Köszönöm, hogy aggódsz, de nem kell, ma is tök jól fogok aludni.
2022. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
73%

Na megjött a sok csóró spúr pasi, akik nem tudnak még egy ruhát se venni a csajuknak (igaz, többek között ezért nincs is csajuk), és jól lepontzoznak mindenkit. :D

Ugyan mi azzal a gond? Én egy csomó mindent veszek a feleségemnek, ő is magának, és? Ajándékozni öröm. Nem a szexet "fizetjük" ki ezzel, hanem örömet szerzünk neki és magunknak is. De a földhözragadt csórók ezt nyilván nem értik meg, nem baj, legyen az ő gondjuk. :)

Vannak pasik, akik még a randin is elvárják, hogy a csaj kifizesse a saját fogyasztását, de azért szex legyen :D

Szánalmas kis pöcsök rendszerint, aztán 5 év múlva itt sírnak, hogy miért csak a jóképű gazdag pasiknak jut nő? :D

2022. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!