Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudgált már neked exed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudgált már neked exed, mikor még a párod volt? És miket hazudgált? Fontos dolgokban v csak kicsikben??

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ajaj. Folyamatosan, bármiben.

Feszültség volt köztünk a függősége, szóval heti 3-4x fixen nagyobb hazugságok. Kisebbek meg talán mindennap.

Utólag tudom, hogy én is tehettem róla.

2022. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Én mindig hazudozom. Kicsiben és nagyban egyaránt.
2022. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Online társkeresőzött a hátam mögött, titkon szerelmes a tesoja mümell műszáju feleségébe de letagadja, de millio jele meg tette van amikből még a csajnak is lejön róla, letagadja ha nőket lesett mellettem, azaz kérésemnek, hogy ne csinálja, nem tett eleget, hanem folytatta es hazudik, haverjainak degradálóan beszél rólam ill kibeszélnek, azt hazudta velem akar élni majd a házban (építkezésben volt), közben csak magának tervezte, egy szavam sem lehetett semmiben, vagy minden ötletem elvetette, telojábol üzeneteket törölgetett másneműekkel elottem, ilyesmik.
2022. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mártírkodott,mennyit dolgozik, közben a kocsmában vedelt, otthon meg döglött. Mártírkodott, hogy a volt felesége egy papucsban lökte ki a cuccaival együtt az esőbe, csak éppen elfelejtette a történet másik felét, hogy miért is. Mártírkodott, hogy őt tízeniksz évig kontrollálták és számon kérték, csak elfelejtette elmesélni, hogy megütötte a nőt, akit végül ő jelentett fel, mert ugye Angliában volt mitől fo.. snia, ezért kisakkozta, hogy ne kelljen ülnie tettlegesség miatt. Nyilván az az ex sem szeretett volna második lenni két online videóhívás között.

Én sem szerettem volna versenyezni senkivel, aki csak barát volt ugye,de azért reggel nyolckor hívogatta, plusz napi szinten chatelgettek.

Mindig elismerésem annak a nősténynek, aki ép ésszel kibírja mellette pár hónapnál tovább!!!... 😉🐍

2022. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as..

Nem az én exemrol írsz?

Ugyanezt csinálta.

Tinderezett előttem, ha szóltam csak kirohogott, kepzelödők.

2022. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!