Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A pasim egyre többet hazudgál.

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja járok a barátommal nagyon szeretjük egymást de amikor felhívtam telefonon és mondtam h jöjjön le hozzám mert eddig csak én mentem.azt mondta h gyakorlata van vasárnap.aztán kiderítettem h otthon volt.ma viszont megint felhívtam és megkérdeztem tőle h igaz-e és azt mondta h nem azt mondta h nem csap be pedig igen és a hangján is éreztem h nem mondd igazat!! Mondtam, neki h jöjjön le szombaton és azt mondta h nem tud mert suliba megy vagy már nemtom mit aztán kérdeztem h a vasárnap jó-e. Azt mondta h igen és h lejön..Jah és még megkérdeztem tőle h hánykor ment vasárnap dolgozni és azt mondta h reggel 9-kor mamám pedig ott lakik ahol ő csak ő egy szinttel feljebb és mondta h délig aludt.és mondtam neki h mondták h délig aludt és azt mondta h nem igaz.nagyon rossz hogy hazudik nekem...:S

Pedig annyira szeretem meg minden mikor ott vagyok nála teljesen oda van értem meg minden...telefonon meg hazudgál de ha rájövök h megint hazudott és szombaton megint otthon lesz akk nemtom mi lesz...:S

Mit tegyek???

Légyszi segítsetek!!!

Eddig minden jó volt...

L/15


L/15


2009. ápr. 1. 17:30
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Bocs kétszer írtam h L/15
2009. ápr. 1. 17:32
 2/31 A kérdező kommentje:
Am én 15 vok a pasi 20 tom h sok a korkülönbség...de eddig minden jó volt és mondja h kivár mert ugye én még nem akarok szexelni és még ő se vagyis lehet h igen de azt mondta h akármennyit vár rám..
2009. ápr. 1. 17:34
 3/31 A kérdező kommentje:
Persze mondani mindent lehet....
2009. ápr. 1. 17:35
 4/31 anonim ***** válasza:
sztem akadj le az időpontokról mert az agyára mész vele, kedvesen kérd meg hogy veled menjen haza, és akkor nem egyedül kell meg ha veled lesz akkor már rá is ér.
2009. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2009. ápr. 1. 17:36
 6/31 anonim ***** válasza:
45%

röhej...jah persze énis várnék...:):):)


nem hinném hogy ő szeret téged! ne legyél vak aranyom! gondold ezt a kapcsolatot át rendesen...

egyáltalán ez kapcsolat - e???

2009. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne hogy hazudik akkor ültesd le és beszélgess el vele. Például mondd neki, hogy ha nem mondja el azonnal az igazat akkor szakítani fogsz vele. Kérdezd meg miért hazudott, stb.
2009. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is gondolkoztam ezen és így lesz...
2009. ápr. 1. 17:39
 9/31 anonim ***** válasza:
45%

Mondd meg neki hogy ne hazudgáljon.

"Gyerekek, ne hazudgáljatok!Mit hazudgáltok"?

2009. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg hagyd mar szerencsetlent lelegezni, miert kell minden szart kerdezgetni, az nem erdekel, mikor ment a wc-re? nem mindegy neked, meddig alszik? ne hukye kerdeseket tegyel fel neki, hanem rendesen kerdezd meg, hogy most mi van, akar e jonni vagy nem? nem kell allandoan egymas nyakan ulni, hadd elje mar kicsit az eletet.
2009. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!