Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ezt érdemlem amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem amiért bepróbálkoztam? Rossz ötlet lenne inkább munkahelyen kívül beszélni a csajjal?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy depressziós és magányos vagyok. 2 hónapig voltam táppénzen, mindenki tudta hogy rossz a helyzetem.

Amikor visszatértem, nem sokkal utána volt egy csapatépítő. A terápiám része az is, hogy ki merjek lépni a komfortzónámból. Ezt tettem akkor, amikor odamentem az IT-s csajhoz és megpróbáltam neki udvarolni. Még azt sem hagyta, hogy rendesen végigmondjam, amit akartam, már közbeszólt, hogy "bocs, van barátom". Utána nem nyúltam hozzá, nem közeledtem, csak próbáltam beszélgetni csak mint kolléga, mégis felszólított mások füle hallatára, hogy "hagyjál már békén, kérlek".

Fb-on megnéztem azóta, és semmi jele, hogy barátja lenne.

Mostanság pedig a gépemmel volt probléma, nála volt a hibajegyem. Ráírtam Teams-en több óra múlva, hogy segítsen, de azt mondta, hogy nem ér rá, majd ír, amúgy is az a rendje a dolgoknak, hogy feladom a hibajegyet aztán várok.

Később valóban írt, de végig flegma volt, minden sor végére pontot tett.

Nem bírtam tovább, beszóltam, hogy annyira nem nagy szám, hogy egy udvarlás alapján úgy viselkedjen, mint egy zaklatott celeb, és amúgy is tudom, hogy rohadtul nincs senkije.

Erre csak annyit írt, hogy írjam csak tovább, screenshotolja, fogja szeretni a HR. Bevallom férfiasan, hogy ki kellett mennem a WC-re, hogy ne a kollégák előtt sírjam el magam.

Tényleg ezt érdemlem?

Teljesen a szintemen lévő csaj, normálisan próbálkoztam, ráadásul tudja, hogy rosszul vagyok.

Jó ötlet lenne munka után megekresni, hogy hagyja már abba?



2022. júl. 19. 18:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
A *te* primitív IT bajaiddal ia foglalkozik, nyomigyerek.
2022. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

Leírod, hogy megváratott, az ő munkája nélkül te se tudod elvégezni a tiédet. Szerinted ő el tudja végezni a munkáját, ha te három hétig szabin vagy? Természetesen! Innen nézve egy senki vagy hozzá képest.

A stílusod bicskanyitogató. Kíváncsi lennék egy videofelvételre az "udvarlásodról". Lehet, hogy az már felért egy zaklatással. Mi a baj azzal, hogy "bocs, de van barátom". Ezt a tízévesek is tudják, hogy 50-50%, hogy hazugság. Jobb lett volna, ha elmondja őszintén, hogy mi baja? "Bocs, de te vagy a cég bolondja, aki minden nőt gúvadtan bámul, és zaklatni kezd. A folyosón melléd állni is ciki. Mindenki tudja, hogy legutóbb is miért voltál táppénzen. Akkor se kellenél, ha te lennél az utolsó férfi a Földön." Aztán meg bőgsz, hogy durván utasított el.

Ember, kezeltesd magad! De valami szakemberrel, mert a mostani egy sarlatán.

2022. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az, hogy zaklatom?!"


Az, hogy "nem egy nagyszám", meg ne viselkedjen úgy, mint egy celeb, meg közlöd, hogy nincs is barátja. EZ zaklatás és nem fér bele a munkahelyi kapcsolatba.

Az, meg hogy munka után akarod megkeresni, ijesztő. Mégis hol? Utána lopakodsz? Vagy beállítasz hozzá este? Szedd már össze magad mert nagyon gáz amit alakítasz.

2022. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

"ő meg emberek primitív IT bajaival szórakozik."


És még le is nézed a munkáját.

Egyre vicessebb gyerek vagy. És szánalmasabb is.

2022. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
97%
Az megvan, hogy ő feltehetően mérnök informatikus vagy valami hasonló, pedig szakmunkás vagy? Nem vagytok egy szinten, Bogárka.
2022. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Utána nem nyúltam hozzá"


Mert előtte hozzányúltál?

2022. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát legalább világossá tetted számunkra az itteni műsoroddal, hogy miért nem kellesz a kutyának sem. Ha ezen a szinten maradsz, akkor nem a kolléganőd lesz az utolsó, aki elküld a bánatba. Na és egyáltalán minek kezdesz ki olyannal, akit ennyire lenézel? Gondolom te vagy az egyik a helyi sipákoló incelek közül, aki nem érti miért nem jut alanyi jogon punci a farkincájára.
2022. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

"Utána nem nyúltam hozzá"


Miért? Előtte igen? Fogdosod a kolléganőket és még te vagy kiakadva, hogy elhajt? Kit érdekel, hogy beteg voltál? Nem jogosít fel a taperolásra.

2022. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Te szemét állat! Most már tuti ki foglak rúgatni! A HR ezt szeretni fogja. Miért nem tudsz lekopni rólam? Undorító féreg.
2022. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
79%

Na ezért nem foglalkoznak veletek a nők.

Miért vagytok ilyen erőszakosak? Mi a szrt értek el vele?

2022. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!