Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok mennyire nézi le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mennyire nézi le a munkátokat?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 20:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
semennyire, mivel nincs párom
2022. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Nincs párom, de ha lenézné valószínűleg nem is lenne a párom.

Miért nézné le egyáltalán?

2022. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Rendszerint lenézik az miatt hogy home officeban is nyomom és megesil hogy napin 2 óra alatt elintezem a napom, még olyanok is beszólnak akik pl tőzsdéznek es tudják pedig jol hogy nem az idő számít sokszor, hogy mennyit ülsz a gép előtt, hanem a tartalom.


Én 2 óra alatt pl leellenőrzöm 100 ember bérlapját, utalom a munkabéreiket letiltásokat járulekokat, adókat is, leellenőrzöm, ha eltűnt pl 2 millio, hogy hova, szerződeseket ill bontásokat kezdeményezek, ügyvédekkel egyeztetek es leellenőrzöm a könyvelést, hogy beadhato e az adóbevallás, kifizetem az alvallalkozokat, tartozásokat, akik meg már fel akarnak mondani a cégeknek.


És ezt megcsinálom 4 cégnek.


Es aztán felállok, es: "hahaha keményen dolgoztál biztos. Ez aztán a munka, hagyjuk már hogy te dolgozol."

2022. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
*megesik, hogy napi 2 óra
2022. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#1: Akkor nem neked szól a kérdést. Gondolom felnőtt embereknek egyértelmű ez.
2022. júl. 20. 20:26
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézi le, elismerően szokott nyilatkozni a teljesítményemről. Miért kérdezed? A tiéd lenézi?
2022. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézi le, még úgy sem, hogy sokkal kevesebbet keresek nála és semmilyen szinten nem elégít ki, nem használja ki a mentális képességeimet és boldog sem vagyok benne. Örül neki, hogy van, hogy kapok érte fizetést, hogy relatíve önálló lehetek általa, hogy szülés után van hova visszamennem, stb. Nem ítélkezik felette, inkább velem érez együtt, amikor nyávogok neki, hogy mennyire nem érzem magam benne kiteljesedve.
2022. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én irigykedem milyen szerencsés hogy kevés idő alatt többet keres mint én. De büszke is hogy két gyerek mellett tudott tanulni. 40f
2022. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nem is tudnék együtt lenni egy olyan emberrel, aki az életem bármely részét lenézi.
2022. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Engem ma elkezdett szapulni, hogy nehogy azt higgyem, hogy pótolhatatlan vagyok a munkahelyen és nem kell nagy tudás az én munkakörömhöz. Mert szerinte elintézek egy két dolgot és ennyi.

Irodában dolgozok több éve most már. Első munkahelyem egyébként.Jó ideje egyedül viszem. Nagyon sok a munka. Tudom nem nagy szám, és nem hatalmas a fizetésem, de szeretem.

Ezen kívül még nagyon csúnyákat mondott. Plusz, hogy jó lenne ha mást keresnék, mert ez nem nagy karrier.

Van egy diplomám, de nem szeretnék abban a munkakörben dolgozni. Egyelőre jó nekem a mostani. Nem élünk együtt, sosem kértem tőle egy forintot se semmire.

Nagyon megbántott sajnos.

2022. júl. 20. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!