Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok mennyire nézi le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mennyire nézi le a munkátokat?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 20:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne a párom, ha lenézné a munkám...

Nem is értem a kérdést.

N 30

2022. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak kíváncsi voltam kinél hogy megy ez. Én senkit nem nézek le ha tisztességesen szerzi a fizetését.
2022. júl. 20. 21:00
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló szférában dolgozik, így nem. Egyébként sem felejtette el egyikünk sem, honnan jött.


Aki beszólt nekem korábban, az toxikus személy volt. Csúnyán szakadt vége a kapcsolatunknak.

Amikor hónapok múlva kurtán-furcsán felbukkant, semmit sem reagáltam. Ilyen mérgező emberek nem kellenek senki életébe.

2022. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki lenéz bármilyen munkát az bunkó
2022. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézi le, de úgy érzem, nem is fogja fel, hogy mivel jár. Ő állami szférában viszonylag nyugisan van, részmunkaidőben. Simán benyögi, ha valamit csinálni kell otthon, hogy ugyanúgy elfáradt, mint én, aki 8 órát melózott versenyszférában...
2022. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%

Azt próbálja meg a mindenkori párom... 😆😆😆😆 Ha lebecsülendő, hogy a vasútbiztonságra felügyelünk, elsősegélyt adunk, problémás embereket zárunk ki az utazásból, időnként életeket mentünk, akkor vállalom, hogy lúzer vagyok...


...adott esetben boldog szingli lúzer. 😆😆😆😆

2022. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézi le, sőt büszke! Elég jól is keresek magyar viszonylatban.
2022. júl. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Akkor csak én vagyok így. Az is szép volt, mikor azt mondta, ha annyit dolgozok napközben, akkor miért nem én csinálom a könyvelést. Mondjuk mert nem vagyok könyvelő?

Az ügyvezetőt pedig folyamatosan ügyintézőnek hívja. Azt mondta az ugyanaz és az ügyvezető is intézhet ügyeket.

Sokszor olyan baromságokat mond. Mégsem bántottam soha. Régen mikor keveset keresett, nem volt ilyen. Most hogy már sok a fizetése, megváltozott nagyon. Szerintem befejeztem vele. Jobb, hogy most derült ki milyen. Nem házasság, gyerek után.

2022. júl. 21. 07:28
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
ha lenézi, nem lenne a párom.
2022. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor olyan baromságokat mond

Az ügyvezetőt pedig folyamatosan ügyintézőnek hívja.


Mert buta a szerencsétlen és ezt próbálja palástolni azzal, hogy téged akar lehúzni, nehogy már több legyél nála. Mert az vagy.

2022. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!