Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok mennyire nézi le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mennyire nézi le a munkátokat?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 20:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát jobb ha elhagyod. De sose engedd vissza. Menjen keressem jobb nőt. Te mindig találsz sokkal jobbat. Én ezért hordom tenyeremen a párom. Nehogy jobbat találjon. 40f
2022. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

#20: Dehogy vagyok több. Nulla az önbizalmam. Engem mindenki leszól, meg hülyének néz.

Pedig nem gondolom, hogy annyira tanulatlan idióta lennék. Jó, nem vagyok egy doktor, de lelkiismeretesen végzem a munkám. Tavaly megcsináltam a második nyelvvizsgámat is.

Erre tegnap azt is a fejemhez vágta, hogy képezhetném magam mert nagyobb karrierem lenne.

Na mindegy. Ez van.

2022. júl. 21. 08:53
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt használja ki, hogy nulla az önbizalmad. Még azt is lejjebb tapossa, csak hogy semmi legyél mellette - neki így nyert ügye.


Ő amúgy mivel foglalkozik, mi a végzettsége, hogy téged így lehúzd?

2022. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki hülyének néz az fél töled hogy jobb vagy nála. Párom is ilyen volt. Az felépítette magát. Eljár sportolniuk szakított a negatív emberekkel. Most már tudatossan építí a karrierjét. Ha azon a helyen ahol dolgozol jól érzed magad és elégedett vagy itt me hagyd. Élvezd.
2022. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lenézte. Tanár vagyok amúgy. Minden szinten próbálta rombolni az önbizalmam, de csak a házasság után kezdte, addig a tenyerén hordott, úgymond védelmezett, még büszkélkedhet is velem, utána én lettem a nagy nulla, mindenre is alkalmatlan. Persze elváltunk. Nárcisztikus, toxikus ember volt, és ezzel nemcsak dobálózom, tényleg.
2022. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

#25: Sajnálom. Átérzem egy kicsit.


Én nem is beszéltem vele a vita óta.

2022. júl. 22. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!