Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes pszichológushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes pszichológushoz fordulni, ha valakit évek óta nem tudok elfelejteni és állandóan lehangolt vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Valaki volt hasonló helyzetben? Segített a szakember?
2022. júl. 21. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó szakember segít.
2022. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2022. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Menj el hozz, de számolj azzal, hogy 1-2 beszélgetéssel semmire sem juttok, hiszen az őszinte kitárulkozásodhoz több beszélgetés kell.

Hidd el, hogy vannak különbek is, mint a régid. Ezt rögzítsd magadban.

A szakításnak oka volt, egyiknek nem mellett a másik. Akkor pedig...?

2022. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3# nem volt a régim, sosem jártunk.
2022. júl. 21. 12:21
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor ki, mi volt az, akit nem tudsz elfelejteni? Plátói szerelem, amiről ő nem tudott? Évek óta ő is független?
2022. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5# ez nem tartozik a kérdéshez. A kérdés adott.
2022. júl. 21. 12:36
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Egy próbát megér, de inkább próbáld meg élvezni az életet, es légy nyitott az ellenkező nemmel, hátha jön majd valaki aki elfeledteti.
2022. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7# mindent próbáltam már, ezért kell a pszichológus.
2022. júl. 21. 17:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem elegem van a pszichomókusokból, akik csak osztják az észt. Nyilván nem foghatják a kezem, de az észosztáson kívül nem tudnak segíteni. Én megyek át mindenen! Vagy meg tudok oldani valamit, vagy nem! És egyik sem fogja megkérdezni mi újság, mert csak egy kötelező vagyok neki. Jártam már annyi sz@ron, felesleges pénzkidobás, leszámítva egy-két esetet.
2022. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az önsegítő könyvek ugyanazt leírják, amit egy pszichológus elmond. Magadtól is el tudod olvasgatni az adott témát, ha van rá időd.


Amúgy meg valamelyik a három közül:


1. megoldod

2. megoldódik

3. pótcselekvésekbe, egyebekbe menekülsz

2022. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!