Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az ismerkedési fázisba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az ismerkedési fázisba mit mondjak a férfinak?

Figyelt kérdés
ha arra kerül sor pl messenger beszélgetés alkalmával és mit csinálok most otthon? Mert én szüleimmel lakom és nincs semmi dolgom már jóval elmúltam 30 és csak netezek itthon filmet nézek és takarítok
2022. júl. 23. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond,hogy pihensz, filmezel, kertészkedsz, tornázol, olvasol.

Miért mit szoktál ténylegesen csinálni?

2022. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dolgozni de ha itthon vagyok akkor ilyen háztartási dolgom úgymond nincs
2022. júl. 23. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt amit ténylegesen csinálsz: netezel, filmet nézel, takarítasz.

Érdemes elmondanod azt is, hogy pl. mit nézel a neten vagy melyik filmet nézed, esetleg visszakérdezhetsz, hogy ő látta-e már és akkor arra tud reagálni.


Legalábbis én férfiként nagyon utálom, amikor ilyen egyszavas válaszokat kapok és kb. ilyen állásinterjú szerű lesz a beszélgetés.


Ha kamuzol, hogy ezáltal jobbnak tüntesd fel magad, az előbb-utóbb úgyis kiderül.

2022. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van valami hobbid kedves kérdező?

A munkádról is beszélhetsz neki.

Sütés, főzés is akár.

2022. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nem szoktam főzni sem sütni
2022. júl. 23. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért próbáltam érdeklődni hogy van-e hobbid.

Vagy mit szeretsz csinálni?

2022. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Az igazat, hogy egy nyomorék vagyok aki 30 évesen az anyjával él, így nem tudok főzni se mert nem vagyok rászorulva hogy megtanuljam, valami ilyesmit
2022. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!