Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 4 évig tartó távkapcsolats...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 4 évig tartó távkapcsolatszerűséget hogyan lehet kiheverni?

Figyelt kérdés

Leginkább csak írogattunk, kétszer volt randink (messze vagyunk), de csak beszélgettünk, nagyon jókat, de nem feküdtünk le. Én beleszerettem, ő nem, csak nagyon kedvel, és tudom, hogy amúgy megfektetne, csak valamiért sose jött össze.


Kicsit túlreagáltam pár dolgot a beszélgetésünkben, rossz hangulat lett közöttünk, már nem először, és megelégelte ezt a srác. Azt mondta, mérgező ez a dolog. Lehet, hogy igaza van.


Befejeztük, letiltott, tudomásul vettem, de úgy fáj a szívem.

Máskor is tiltott már le meg szakított, de mindig visszajött 1 hónapon belül. Mindig ő jött vissza! Sajnos a kisördög ott bujkál bennem, hogy hátha most is, pedig az eszem tudja, hogy ez most végleges.


Kapcsolatokat nem nagyon tudtam kialakítani miatta, nem mintha megakadályozta volna, de a szívem az övé volt és most is az.


Milyen trükkjeitek vannak a szakítás utáni lélekgyógyításhoz?



2022. júl. 25. 00:37
1 2
 1/14 eznemlényeges ***** válasza:

Mindenki máshogy dolgoz fel egy szakítást. Nekem ez jött be:

Próbálj valamilyen régi hobbidhoz visszatérni, vagy egy újat szerezni, amivel lekötheted kicsit a gondalataidat, idődet. Próbálj a hobbidon belül új emberekkel ismerkedni. Ha vannak közös képeitek, akkor azok ne legyenek szem előtt. Mindenképp fogsz emiatt szenvedni, sírni, gondolni rá, hogy de jó lenne ha mégis, de ezeket a gondolatokat meg kell próbálni hesegetni, ha nem megy akkor meg valahogy átvészelni.

Az a lényeg hogy ne hatalmasodjon el rajtad a szomorúság és ne kezdjen el a saját életed rosszabra fordulni emiatt. Ha ez mégis bekövetkezik, akkor próbálj minél előbb kievickélni ebből az állapotból.

Szépen lassan idővel jobb lesz, csak hát addig meg fájni fog a dolog.

2022. júl. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves vàlaszt.


Az a fura, hogy baromira fàj, de valahol ott van egy pici megkönnyebbülés is, amit nem tudok mire vélni, de jó lenne, ha inkább ez az érzés erősödne, nem a fájdalom.

2022. júl. 25. 00:50
 3/14 eznemlényeges ***** válasza:

Ismerős az érzés. Szépen lassan megfogod látni, hogy azért vannak ennek előnyei is. Több szabadidő, másra fordíthatod a gondolataid nagy részét, esetleg jó lenne valamilyen projektet kitalálnod amivel ellennél (nem muszáj értelmesnek lennie, az a lényeg hogy lekössön).

Nálam hullámvölgyekbe történt az egész dolog, valamikor nagyon fájt hogy szakítottunk és belefulltam a fájdalomba, máskor pedig boldog votam, hogy milyen jó el tudok lenni egyedül is és így is jó az élet.

Sajna mindkét oldalt meg kell élni, de idővel egyre több jó lesz és a végén már csak néha fogsz rá emlékezni, hogy milyen is volt vele.

2022. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jaj de jó lesz, ha már itt fogok tartani! :) Köszönöm.

Nálam is hullámzik, boldog ugyan nem vagyok, hanem inkább az az érzes, hogy úgysem lett volna ennek jövője, és meg kellett történnie.

Az még egy nagy késszúrás lesz, ha megtudom, hogy kapcsolata lesz, ettől nagyon félek, de hát mások is túlélték. Az bánt, hogy más megkaphatja, amit én soha (a szexre is gondolok).

2022. júl. 25. 01:06
 5/14 eznemlényeges ***** válasza:

Az egy jó dolog ha valahol így gondolod, főleg ha tényleg mindketten komolyan gondoltátok volna akkor több találka lett volna, meg több dolog is történt volna kettőtök között. Próbálj meg erre gondolni amikor rossz lesz, hátha kicsit majd enyhíti a fájdalmad.

Próbálj nem gondolni arra, hogy mi lett volna ha, mivel csak saját magad alatt vágod a fát, csak saját magadnak okozol fájdalmat. Talán el tudod azt kerülni, hogy megtudd hogy mással van, csak teljesen el kell vágod a kommunikációt.

Mondjuk nem tudom neked melyik opció lenne a jobb, hogy tudod van-e valakije, vagy nem tudsz erről semmit, mert ekkor még gondolkozhatsz azon, hogy most valakivel van-e, hogy érzi magát stb.

2022. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nincs kommunikáció, le vagyok tiltva mindenhonnan, kivéve a facebookot (messengeren le vagyok). Azt én kértem, hogy valami maradjon meg azért belőle. Lehet, hülyeség volt, de most már nem tudok írni neki, hogy onnan is tiltson le :D

Szerintem jobb a bizonyosság, még akkor is, ha fáj. Az tényleg véglegessé tenné a dolgot. Évek óta nem volt senkije, szóval lehet, hogy sokáig nem lesz, de lehet, hogy jövő héten becsajozik.


És köszi még 1x, úgy látom, te pontosan tudod, mi zajlik bennem.

2022. júl. 25. 01:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit kell kiheverni? Lenyegeben semmi se volt
2022. júl. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sem értem, ez nem párkapcsolat,nem is volt soha, ez csak egy beszélgető partneri viszony, semmi több.
2022. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem párkapcsolat, de attól még megvisel.
2022. júl. 25. 09:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy szakember, mert az nem normális, hogy egy kvázi idegen, ( mindennapintetteiben nem ismerted)beszélgetőpartner elvesztése ennyire megvisel.Napjaid része volt a beszélgetés, inkább a napi "rutin" elvesztése hiányzik.Keress hobbit, spotot, tanulj valamit, stb.
2022. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!