Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok fingtok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok fingtok a párotok előtt?(legalább fél éve tartó kapcsolatban)

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 15:23
A kérdező szavazást indított:
szoktam jó büdöseket (nő vagyok)
szoktam jó büdöseket (férfi vagyok)
szoktam de leginkább szagtalant (férfi vagyok)
szoktam de leginkább szagtalant(nő vagyok)
csak böfizni szoktam (nő vagyok)
csak böfizni szoktam(férfi vagyok)
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Ma egésznap fingok, van min röhögni. 1 éve tartunk
2021. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Mindkettőt igyekszünk kordában tartani. Vannak nagyon ritka balesetek, de alapvetően nem jellemző. 28 éve élünk együtt.
2021. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden ember fingik időről időre, akár a párja előtt, akár mögötte, ez elkerülhetetlen élettani folyamat...
2021. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már első hónapban fingtam a párom előtt🤷🏻‍♀️ Szerintem természetes dolog, persze nem az orra alá kell, de ha egyszer kell akkor kell. N
2021. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!