Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg akar csalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg akar csalni a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek van egy társasága akit én nem nagyon szeretek és folyton együtt vannak főleg nyáron, és most képbe került egy másik srác sokszor együtt mennek kirándulni meg ide oda és most is van egy pár a barátnőm és ez a szingli csávó mint ha dupla randiznának. Ha felhívom akkor 3 nap múlva reagál...ráadásul idén oda fog költözni suli miatt igy még többet lesznek együtt. Vagy én vagyok paranoiás?
2022. júl. 26. 04:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívod és 3 nap múlva reagál? Kirándulgat ide oda nélküled egy hapsival? Kuka azonnal. Ne hagyd magad így megalázni.
2022. júl. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:

Hàt baràtom, igeidőkkel hadi talpon àllsz 😉


Tegyük nyugodtan múltidőbe a dolgot.


Jesz, valszeg megcsaltak.

2022. júl. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
*hadi làbon 🤣🤫
2022. júl. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Teljesen tanácstalan vagyok, az a baj a barátnőm olyan hogy nem látja ha egy pasi rámozdul...ő azt hiszi csak dumalgatunk haverkodunk meg nem nagyon tudom elképzelni hogy megcsaljon, csak az a baj hosszutavon lehet annyira megkedveli azt a csavot foleg hogy en annyira nem vagyok kirandulos tipus akkor mindig vele fog menni es haverjaival?
2022. júl. 26. 07:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Három nap múlva reagál a hívásodra... Tényleg ilyen naív vagy? A barátnőd azt akarja bemesélni neked, hogy nem veszi észre ha hajtanak rá. Hülyének néz teljesen. Aki a párjának a hívására három nap múlva reagál miközben másik pasival kirándul, akkor ne engedd bemagyarázni hogy nem csinál semmi rosszat. A telefont mitől nem tudja felvenni vagy vissza hívni mondjuk fél óra múlva? Rég nem vagy már neki fontos. Most itt ez a pasi akivel jól érzi magát, kíváncsi rá hogy vele milyen, tilosban jár, te meg otthon vársz rá és tűrsz, elhiszel neki mindent, amivel ő nagyon is tisztában van. Ez az új pasi most teszten van hogy működik-e vele, ha igen és jól érzi magát, lesz új biztos pontja akkor te repülni fogsz. Én ezt nem várnám meg, szakítanék vele, és nem engedném ennyire hülyének nézni magam.
2022. júl. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus liánozás.Beléd kapaszkodik, de már keresi a másik fiút. Vannak normális lányok is, olyanokkal barátkozz!
2022. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele azt mondta nem kell agódni miatta de teljesen érthetően és iteligensen mondta hogy nem kel ez miatt izgulni csak azért van ö ott mert valaki más meghívta tehát eddig mindig csak a véletlen miatt voltak ök ott ketten, és mondta hogy ebböl nem lesz rendszer és nem fog vele találkozni kettesbe se meg ilyenek
2022. júl. 26. 09:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

És akkor téged miért nem hív vissza 3 napig?

Szerinted fontos vagy neki? Mert szerintem nem.

2022. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utazas miatt nem volt ideje, amugy meg kiderült már másnap hivott csak nem jött át a jel az én telomon azt mutatja nem hivot övén meg azt hogy igen
2022. júl. 26. 09:42
 10/13 A kérdező kommentje:
De azért jogosan vontam kérdőre nem? Azért ne utazgason szingli csavokal még akkor se ha egy másik pár van ott velük. Nem vagyok féltékeny tipus suliba is rendszeresen beszélt srácokal de az nem érdekelt, de hogy utazgat valakivel hetekig egy évben töbször is...az már nem szerintetek?
2022. júl. 26. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!