Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek a lista szerinti párválasztásról? Van, aki ragaszkodik közületek?Szintén nő, 26/N.

Figyelt kérdés

Ismertem olyat, akinek minden elvárása teljesült a párjában, és a naplójában előzetesen rögzítette a feltételeit.


Nem lehetne ezt kicsit lazábban kezelni? Mármint kell valamilyen feltételhez tartani magunkat, ha kellő önismeretünk van. Én csak azt tudom, mi az, ami egyáltalán nem fér bele, mert vannak korlátaim, amikről tudom, hogy ellenkező beállítottságú embert kikészítene.


Ezek a következők:


- Az elejétől óriási távolság, ami minimum 2 óra ingázást jelent. Nem menne a távkapcsolat.

- Semmi életcéllal tengődés, semmilyen hobbi, vagy életveszélyes hobbik. Nem vagyok egy vagány lány, bizonyára untatnám és nem tudnék ilyen programokra elmenni sem, mert pánikrohamot kaphatok tőle. :(

- Ha felmegyek a lakására és tipikus legénylakás, szóval zéró rend van.

- Ennek az ellenkezője, a rendmánia. Szétszórt vagyok, kint hagyom pl: a dolgokat a hűtőből, ettől frászt kapna, ez is tapasztalat. Én meg feszengek ilyenkor, lakótársi viszonyból tudom ezt.

- Fogához veri a garast. Néha kell szórakozásra költeni!

-Túlköltekezik. Balansz és kompromisszum is kell pénzügyekben. Végletek nem jók.

- Káros szenvedélyek súlyosabb szinten.

- Dohányzás semmilyen szinten.

- Szidja a kedvteléseim, pl: utálja a macskákat, mert én nagyon cicás típus vagyok. De minden állatot szeretek és ő is engem.

- Gyerek ellenes. Igazán gyermek és családcentrikus vagyok.

- Ha lenézné a munkámat.

- Ha nincs kellő empátiája, műveltsége, intellektusa.



Beleférhet kategória:


- Ha rögtön az elején arról faggat, milyen korábbi tapasztalataim voltak. Legalább őszintén bevallhatom, hogy szűz vagyok, de nem ezzel kezdeném, ha nem muszáj, mindenesetre előbb elmondanám, mint utóbb. Elutasíthat emiatt, sajnos ez ilyen.

- Bizonyos fétisek... nem mind és van egy határ.

- Picit husibb alkat, macisabb típus. Én is teltkarcsú vagyok.

- Nem kell azt egye, amit én eszem,de tartsa tiszteletben az étkezési stílusom.Vice-versa.

- Nem kell a zenei stílusomat elviselje. XD

- Nem igazán vannak barátai. Nekem is csak nagyon kevés és ritkán van időnk találkozni. Ergo nem kell nagy társasági lénynek lennie.

- Nem érti a humorérzékem. Nem vagyok tehetséges ebben. :(



2022. júl. 26. 23:26
1 2 3 4 5
 1/50 Semuhi ***** válasza:
100%
Ejjejjejj :D magas elvárások vagyis eleje reális ... Oksi de : a szerelem feltétlen.. szerelem elfogad ... Stb
2022. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nincs listám, de szívesen hozzászólnék a tiédhez :D


"Semmi életcéllal tengődés, semmilyen hobbi, vagy életveszélyes hobbik. Nem vagyok egy vagány lány, bizonyára untatnám és nem tudnék ilyen programokra elmenni sem, mert pánikrohamot kaphatok tőle." - Szerintem irtó gáz, hogy a te pánikbetegségedhez akarod igazítani a párod.


" Szidja a kedvteléseim, pl: utálja a macskákat, mert én nagyon cicás típus vagyok." - Ja, de ő igazítsa a hobbijait hozzád, te viszont macskázzál meg akármi, ő kussoljon ezzel kapcsolatosan :D


"Ha lenézné a munkámat." - Most szerinted hülye lenne, hogy bevallja még házasság előtt ? Az ilyesmiket a másikhoz akkor szoktak hozzávágni, amikor már kényelmesen együtt éltek. Az elején senki se fogja elárulni neked, hogy hát igen, nem vagy egy Marie Curie. De majd ídővel jönni fog a "Takarítsd ma te ki a házat, úgysincs valami komoly melód."

2022. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Semuhi ***** válasza:
41%
Minden bulshittel. Szüz vagy ezért .. elvárások.. minden férfi fiu tudja aki szüz lány majd megy mással el hiába minden kiakarjs probálni mással ...
2022. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
88%
Tudod mikor leszel igazán szerelmes? Amikor nem hülye listákat nézegetsz hanem azt érzed húúúú elolvadsz egy érintésétől, pillantásától, vele akarsz lenni és lesz.rod hogy otthon szétdobálja-e az alsónadrágját.
2022. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Addig volt ilyen listám ameddig bele nem botlottam egy olyan pasiba, aki a listám szerint egyáltalán nem lett volna zsánerem. Nem a rendmániája, vagy a testalkata, az életfelfogása fogja azt meghozni, hogy beleszeressek valakibe. Ezekkel a listákkal nagyon sok olyan embernek nem adnál pl. te se lehetőséget, akivel boldog kapcsolatban élhetnél, ha esélyt adnál neki. :)
2022. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
73%
Már épp akartam valami negatívat írni, de csodálkozva olvastam végig, mert szinte az összes elvárásodnak megfelelek, kivéve egyet: nincs saját lakásom. Na és bizonyára távol élünk egymástól.
2022. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Ti mind férfiak vagytok? :D


A nadrágdobálás engem sem érdekel. De ha nem tudja, mi a WC-kefe az igen.


Nem a pánikbetegségemhez akarom igazítani, csak vannak belevaló, vagány férfiak, szerintem hosszabb távon nem fogja jól kezelni, hogy nem megyek vele el bizonyos programokra a betegségem miatt. :/ Ez nálam komoly önbizalomhiány és egy ilyen eltérés simán lehet szakításhoz vezető ok később, mert pl: motorra sem ülnék fel, vezetni sem szeretnék soha.


A macskatartás nem szimpla hobbi, vagy hóbort, hanem óriási felelősség és rengeteg türelmet igényel. Aki így vélekedik az állatok szeretetéről, azzal úgysem egymást keressük.


4-es:sajnos sokaknál nem a kémia az elsődleges szempont, mert az úgyis elmúlik. A szexre való igény kevésbé, de mivel szűz vagyok, eddig sem engedtem el magam annyira, hogy a testiség legyen a no. 1. Szempont egy kapcsolathoz, de ennek is hasonlónak kell lenni.

2022. júl. 26. 23:47
 8/50 A kérdező kommentje:
6-os nem szó szerint értettem, de hogy mondjam? Ne legyen lakótársa, ha már nem otthon lakik. Ehhez elég egy kisebb, olcsóbb albérlet. Itt vidéken ez nem olyan nagy elvárás, nettó 250 ezerből is lazán kijön egy saját albi, minimálbérből nyilván nem. De igazából ez mindegy is, mert egy nem túl menő helyen ugyan, de saját lakásban élek. Örököltem, felújítattam. Én azt látom, több nőnek van saját ingatlana ennyi idősen, mint férfinak. Miért? Mert hajlamosabbak lakást adni a lányos szülők, hiszen a nő kiszolgáltatottabb, ha gyermeket szeretne és ha mondjuk olyan állást választ, ami nem fizet jól. Persze, csak az a szülő ennyire támogató, aki megteheti. Jól fizető állásra pályázó férfiakra sokszor ráhagyják az ingatlan megszerzésének kényelmetlenségét a szülők és mondjuk egy esetleges örökséget a saját érdekükben használják fel, hogy legyen kenyér nyugdíjra. Ez főleg akkor igaz, ha mondjuk 10-20 millió forintot (egy ház árának fele) még el kéne osztani 2-4 gyerek (vagyis unoka) között. Úgyhogy valóban sok családot ismerek, ahol anyukának volt komolyabb családi háttere,szüleimnél is így volt és mai napig 3x annyi a fizetése anyunak. Nagyon más pénzügyi felfogásuk van, egymást és engem is rendesen kiborítottak már párszor. Nem szeretnék azon stresszelni, hogy random bevételeink legyenek.
2022. júl. 27. 00:03
 9/50 anonim ***** válasza:
23%
Elég sok elvárásod van ahhoz képest hogy csak egy pánikbeteg kis hülye pitsa vagy
2022. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
62%

"A macskatartás nem szimpla hobbi, vagy hóbort, hanem óriási felelősség és rengeteg türelmet igényel. Aki így vélekedik az állatok szeretetéről, azzal úgysem egymást keressük." - Drága, te azt sem tudod más hobbi mennyi felelősséget és türelmet igényel. Mi az, hogy "szimpla hobbi" , te azt gondolod a macskák a tetőfoka az ügyesség bizonyításának ? Mondok én neked ezerszer nehezebb hobbikat, mint a macskatenyésztés.

Amúgy meg döntsd el mit akarsz pontosan: ne szidja a macskáidat vagy szeresse a macskáidat ? Mert nem ugyanaz.

Miért is nem elég neked ha békén hagy a macskáiddal ? Mit kell, puszit adjon meg fél órát köhögjön utána a szőrük miatt ? Tudod, a macskaszeretőkön kívül senki sem tartja a macskákat gusztusos állatoknak. Szóval ha ennyire fontos ez, akkor ezt tedd ki a plakátra kizáró okként az elsők közé : "SZERESD A MACSKÁIMAT, HA CSAK MEGTŰRÖD ŐKET, AKKOR NEM FOG MENNI"



S amit a pánikbetegségedről írsz - kit érdekel ?

Nőként írom, hogy feláll a szőr a hátamon amikor ezt a szót hallom. Érdekes pánikbeteg férfi nincs, csak elkényeztetett p#csák, akik azt hiszik az élet arról szól, hogy elkerüljük a kellemetlen dolgokat egy dramatizált betegség miatt.

Tudod a pánikbetegséged nem csak a motorozásban fog gátolni, ha pánikbeteg vagy már egy jó ideje akkor tudod te is nagyon jól, hogy rengeteg dolog ki tud zökkenteni, sokszor még te sem láthatod előre, hogy mi lesz az.

Az ilyenek, mint te, tényleg mindig egy hozzátok hasonló, unalmas életű macit szedtek fel, akivel a legnagyobb kaland a vasárnapi piknikezés a saját kertetekben.


Nem, nem vagyok gonosz, de nehéz megértenem egyes nők miért gondolják, hogy a világ tele van megértő, cuki és még jól kereső férfiakkal is.

Nézz már körül, szívem: ha csak feleannyira tökös lennél, mint amennyi elvárásaid vannak, akkor is nehéz dolgod lenne egy belevaló férfit találni. De amilyen kis gyámoltalan vagy, hát.....nehéz lesz elkerülnöd azt, hogy jól átb#sszanak vagy ezren.

2022. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!