Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek a lista szerinti párválasztásról? Van, aki ragaszkodik közületek?Szintén nő, 26/N.

Figyelt kérdés

Ismertem olyat, akinek minden elvárása teljesült a párjában, és a naplójában előzetesen rögzítette a feltételeit.


Nem lehetne ezt kicsit lazábban kezelni? Mármint kell valamilyen feltételhez tartani magunkat, ha kellő önismeretünk van. Én csak azt tudom, mi az, ami egyáltalán nem fér bele, mert vannak korlátaim, amikről tudom, hogy ellenkező beállítottságú embert kikészítene.


Ezek a következők:


- Az elejétől óriási távolság, ami minimum 2 óra ingázást jelent. Nem menne a távkapcsolat.

- Semmi életcéllal tengődés, semmilyen hobbi, vagy életveszélyes hobbik. Nem vagyok egy vagány lány, bizonyára untatnám és nem tudnék ilyen programokra elmenni sem, mert pánikrohamot kaphatok tőle. :(

- Ha felmegyek a lakására és tipikus legénylakás, szóval zéró rend van.

- Ennek az ellenkezője, a rendmánia. Szétszórt vagyok, kint hagyom pl: a dolgokat a hűtőből, ettől frászt kapna, ez is tapasztalat. Én meg feszengek ilyenkor, lakótársi viszonyból tudom ezt.

- Fogához veri a garast. Néha kell szórakozásra költeni!

-Túlköltekezik. Balansz és kompromisszum is kell pénzügyekben. Végletek nem jók.

- Káros szenvedélyek súlyosabb szinten.

- Dohányzás semmilyen szinten.

- Szidja a kedvteléseim, pl: utálja a macskákat, mert én nagyon cicás típus vagyok. De minden állatot szeretek és ő is engem.

- Gyerek ellenes. Igazán gyermek és családcentrikus vagyok.

- Ha lenézné a munkámat.

- Ha nincs kellő empátiája, műveltsége, intellektusa.



Beleférhet kategória:


- Ha rögtön az elején arról faggat, milyen korábbi tapasztalataim voltak. Legalább őszintén bevallhatom, hogy szűz vagyok, de nem ezzel kezdeném, ha nem muszáj, mindenesetre előbb elmondanám, mint utóbb. Elutasíthat emiatt, sajnos ez ilyen.

- Bizonyos fétisek... nem mind és van egy határ.

- Picit husibb alkat, macisabb típus. Én is teltkarcsú vagyok.

- Nem kell azt egye, amit én eszem,de tartsa tiszteletben az étkezési stílusom.Vice-versa.

- Nem kell a zenei stílusomat elviselje. XD

- Nem igazán vannak barátai. Nekem is csak nagyon kevés és ritkán van időnk találkozni. Ergo nem kell nagy társasági lénynek lennie.

- Nem érti a humorérzékem. Nem vagyok tehetséges ebben. :(



2022. júl. 26. 23:26
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
59%

Te nem az embert, az érzéseket keresed csak egy nevet amit beírhatsz az X helyére a matematikai képletedben. Pont olyan száraz a listád mint egy álláshirdetés, vagy egy lakótársat keresünk típusú.

S pont azt is fogod kapni. Amelyik pasi nem menekül el attól, hogy követelményhalmazzal támadják egyből le hanem ugyanolyan rideg valaminek fogja fel a kapcsolatokat azzal egymásra találtok... egy értelemmentes, kiszámított lakótárs projektben. Ha te így akarsz élni sok sikert!

Bár speciel én úgy gondolom lehet szerelem nélkül élni csak nem érdemes.

2022. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
67%
6-os vagyok. Csak utólag olvastam, hogy pánikbeteg vagy (én is). Viszont a legutolsó hozzászólásod nekem nagyon nem szimpatikus. Szerintem te rendkívül görcsös lehetsz és a korodhoz képest picit éretlennek tűnsz, hiába is próbálod az ellenkezőjét mutatni.
2022. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
72%
De hiába is felelek meg a legtöbb elvárásaidnak, én 10-est vinném el randizni. Elég megnyerő és belevaló hölgy az írása alapján. :)
2022. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
39%

#13 ha kettő közül lehetne választani akkor minden épeszű ember a #10-esnél próbálna szerencsét...

Kérdező te egy bazi nagy listát írtál az elvárásaidról. S hol van az hogy miért szeressen beléd bárki is, te mit adsz "cserébe"?

2022. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Nehéz dolgom van, mert azt sem tudom egy álláskereső hirdetésbe mit írjak bele, ugyanis mindig is tudtam, rengeteg "belevaló" csaj megmondta, hogy az én életem nem élet, és hozzám túl sok türelem kell. Nem mintha velük akarnék összejönni.


Jelenleg nem azt dolgozom, ami szeretnék lenni, ugyanis az a célom, hogy gyermekklinikai szakpszichológus legyek. A koronavírus miatt anno nem szerettem volna lakhelyet váltani, így jelentkeztem PhD-ra, de nem tudom elképzelni, hogy ebben a szakmában dolgozzam. A gyakorlati és kutatói pszichológia nagyon más, nem nagyon fogom ezt a tudást hasznosítani később, de kiskapunak jó lehet, elmehetek vele külföldre is. Viszont jelenleg bajban lesz a család a rezsi miatt, lesz lakótársam és hazaadom a pénzt, emiatt sem adom fel a PhD-t, mert egy biztos összeg havonta. :)


Az állatok szeretetén vitatkoznotok nem tudom, hogy miért ekkora probléma, én csak szeretem az állatokat, a kutyákat is, de egyszerűen inkább cicás vagyok. Nem tenyésztek macskákat, nem is célom. De minden állat tartása felelősség. Szeretnék állatot tartani, és ez is olyasmi, mint a gyerekvállalás: nem szeretném, ha hozzá sem érne a kisállataimhoz. Szeressük együtt a kiskedvencet, ha lesz, bármi legyen az. Nektek magatokkal lehet problémátok, ha valaki állatok iránti szeretetét kritizáljátok. Ez nem mánia, nem is betegség. Ennyire manipulálható, besz**i p***a nem vagyok, bocs, csakhogy kedves szavaitokkal éljek. :D


Van hobbim, a rajzolás a hobbim, szeretek főzni, és hobbifotós is vagyok. Sétálni és úszni, csak otthon táncolni is szeretek, ez a fő mozgásformám. Utazni is imádok, lehetőségem volt eddig legalább 30x elmenni küldföldre. Nem olcsó hobbik ezek, viszont introvertáltként ezek maximálisan kikapcsolnak, de nem ezek azok a dolgok, amik egy kapcsolatot meghatároznak, szerintem, hanem a közös életszemlélet, empátia-tolerancia szintje stb.


10-es, a pánikbetegségben szenvedőknél vannak tipikus helyzetek, amiket nem érdemes feszegetni, ha garantáltan pánikrohamot, szorongást vagy aminek szeretnéd nevezni, okoznak. Van annyi önismeretem, hogy tudjam, miért nem ülnék motorra, miért nem tudok vezetni (szerettem volna, de nem sikerült megtanulnom, van az a pont, amikor nem érdemes tovább próbálkozni). Pszichológusként azt tartom nagyobb hátránynak, ha valaki nem hajlandó kezelni, felismerni saját határait, korlátait, aminek később olyan következményei lehetnek, mint a súlyosabb káros szenvedélyek, kiégés, kezeletlen depresszió. Nem a mindenségtől kell rettegni, de vannak élethelyzetek, amiket tudatosan el tudok kerülni, ha van rá lehetőség. Egy kapcsolat és a szerelem sem mindenható. Elfogadtam magamban, hogy bizonyos korlátaimon senki kedvéért nem tudok változtatni.


De pl: tériszonyos vagyok mégis szeretnék egyszer hőlégballonnal repülni, nem féltem a repülőgépen sem, úgyhogy remélem ezen álmom egyszer beteljesül.


És igen, mondták már, hogy a személyiségem alapján teljesen alkalmatlan vagyok a szakmára, mert ahhoz vagy keményebbnek kéne lenni, vagy javítani a szorongásomon, azon, ami nem megy.


Terápiára is járok, szeretnék jobban lenni.


Nem hiszem, hogy irreális elvárás olyasmire számítani a másiktól, amire én is képes vagyok. Tudományosan és személyesen sem hiszek abban, hogy az ellentétek vonzzák egymást.


A szerelem és a mérhetetlen szexuális vágy között (amit a fizikai gesztusok is simán kiváltanak), azért nem kevés eltérés van, de ugyancsak szakmailag tudom, hogy ezek között a rózsaszín köd alatt nehéz különbséget tenni. A rózsaszín köd viszont nem jellemez minden kapcsolatot. Nem mindenki vérmérséklete, temperamentuma azonos, aki lángolásra vágyik, azt keresi, aki nyugalomra és biztonságra, annak valószínű más igényei vannak.


Úgy sem lehet akárkivel próbálkozni, hogy semmilyen elképzelésed nincs, sokkal könnyebben bajba kerülhetsz... Ez akkor lehet, ha saját magad is csak sodródsz az árral. Ez is egy felfogás, de lehet kicsit tudatosabban is választani. Sziasztok.

2022. júl. 27. 01:25
 16/50 A kérdező kommentje:

10-es elolvastam az írásod még egyszer, és szakmailag mondom, hogy ennyire kevés empátiával bizonyára sok emberrel összevesztél már és nem kevés ember megmondta neked már a magáét így bizonyára nagy tehetséged van mások leckéztezésében, kiosztásában. Nem hatsz meg. Volt egy lakótársam, a légynek sem ártottam, maximum a villanyt égettem, de meghallgattam minden este az aznapi kiborulásait (amit nem is kellett volna hagynom), erre ő kért meg, hogy költözzek el, mert borzalmas a személyiségem. 3 dolgot kértem tőle, mert rendszeresen nem hagyott aludni, és nem engedett be reggel a fürdőbe, hiába is keltem fel 8-kor a 10 órai órámra. 0 kompromisszumkészség!


Vertek már át,hogyne, a kedves, jóhiszemű embereket mindet átverik legalább egyszer-kétszer.


Volt két férfi ismerősöm, "haverom" baráti körből. Jóban is voltunk amúgy. Az egyik, amikor elköltöztem, letámadott, hogy bárcsak együtt lettünk volna, megpróbáltuk volna. :/ Ez már érzelmi zsarolásnak minősül, mert engem hibáztatott az egészért, pedig nem is udvarolt nekem. Egyetemen az első igazi randim után szobára hívott a srác. Megmondtam neki, hogy de hát vele már megbeszéltük, hogy én még nem tartok itt. Rám csapta az ajtót a gyökér. XD Persze utána messengeren elmondott mindennek is.


Volt egy komoly udvarlóm, új baráti körből, de csak harmadik keréknek akart, és ez is csak hosszú idő után derült ki, amikor menthetetlennek vélte a kapcsolatukat. Végül a barátnője szakított vele. Olyan szinten elkezdett nyomulni, mintha 180 fokos fordulatot vett volna a személyisége és iszonyatos hülyeségeket beszélt. Megmondtam neki, hogy ez roppant kellemetlen volt, szégyellje magát, amiért eleve szórakozott velem és nem hittem el, hogy azt gondolta, majd megvárom, ha szabad lesz. :D


Náluk amúgy nem nehéz jobbnak lenni. :)


Azóta kiléptem abból a körből, nem voltam oda való. Kis túlzással megpróbáltam a 0-ról elindítani az életemet. Egymástól szétszórva van három jó barátnőm és pár jó kollégám. Ez nekem most elég.


Az unalmas relatív, engem egy jó téma fotózáshoz ugyanúgy feldob, mintha más a kertben piknikezne, de jó társaságban ezt is megéltem pont a múlt héten egy külföldi rokonomnál, már nagyon hiányzott az utazás is, és az is, hogy ne egy barátnős mozi, éttermi vacsora legyen, mert panelben grillezni kicsit nehéz. :P

2022. júl. 27. 01:54
 17/50 anonim ***** válasza:
0%
Én is inkább a 10est választanám :D
2022. júl. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudni milyen szintű ez a macskamánia, de ha egésznapos macskával fetrengést, csokolozást, együttalvást jelent, az elviselhetetlen és undorító. És egyáltalán, ha valaki olyan lelkinyomorék, hogy álatokkal potolja a szeretet és intimitás hiányát az taszító, és koros elmeállapotra utalhat.
2022. júl. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
45%

Minden a kukába kerül, ha találkozol valakivel, és béléssel.


Igazából nem lehetetlen amit keresel, az egy hozzád hasonlóan introvertált pasi.

Azok nem mennek utcára, mondjuk így kimarad a lényeg: a személyes vonzalom.


Ismerek egy ilyen párt, 15 évesen találkoztak egy nyaralás során, és együtt maradtak, mert ijesztő lenne mást keresni.

A két legunalmasabb ember, akit ismerek.

A nő hobbija a körömfestés (magának, pénzt nem keres vele)

A pasiból még nem húztam ki a hobbiját, de biztos van.


Ja, és volt macskám,a legtöbb szinte egész nap alszik. Ha ez olyan nagy felelősség, akkor milyen munkát bíznak rád?

2022. júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
52%
Meg listat ir baz+:D nevetseges amikrol itt szo van, te meg az a tipus vagy aki varja a szoke herceget a feher lovon a kis szuzhartyajaval...vagy csak fel kene noni. Majd megtanulod jo esetben hogy ez nem igy mukodik. Vagy nem mert az eletben nem fogsz talalni senkit mert kukazod a kretensegeid miatt az 1.percben. Az ilyentol mentsen meg a joisten, pedig 100%osan beleillek a listadba :D
2022. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!