Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek a lista szerinti párválasztásról? Van, aki ragaszkodik közületek?Szintén nő, 26/N.

Figyelt kérdés

Ismertem olyat, akinek minden elvárása teljesült a párjában, és a naplójában előzetesen rögzítette a feltételeit.


Nem lehetne ezt kicsit lazábban kezelni? Mármint kell valamilyen feltételhez tartani magunkat, ha kellő önismeretünk van. Én csak azt tudom, mi az, ami egyáltalán nem fér bele, mert vannak korlátaim, amikről tudom, hogy ellenkező beállítottságú embert kikészítene.


Ezek a következők:


- Az elejétől óriási távolság, ami minimum 2 óra ingázást jelent. Nem menne a távkapcsolat.

- Semmi életcéllal tengődés, semmilyen hobbi, vagy életveszélyes hobbik. Nem vagyok egy vagány lány, bizonyára untatnám és nem tudnék ilyen programokra elmenni sem, mert pánikrohamot kaphatok tőle. :(

- Ha felmegyek a lakására és tipikus legénylakás, szóval zéró rend van.

- Ennek az ellenkezője, a rendmánia. Szétszórt vagyok, kint hagyom pl: a dolgokat a hűtőből, ettől frászt kapna, ez is tapasztalat. Én meg feszengek ilyenkor, lakótársi viszonyból tudom ezt.

- Fogához veri a garast. Néha kell szórakozásra költeni!

-Túlköltekezik. Balansz és kompromisszum is kell pénzügyekben. Végletek nem jók.

- Káros szenvedélyek súlyosabb szinten.

- Dohányzás semmilyen szinten.

- Szidja a kedvteléseim, pl: utálja a macskákat, mert én nagyon cicás típus vagyok. De minden állatot szeretek és ő is engem.

- Gyerek ellenes. Igazán gyermek és családcentrikus vagyok.

- Ha lenézné a munkámat.

- Ha nincs kellő empátiája, műveltsége, intellektusa.



Beleférhet kategória:


- Ha rögtön az elején arról faggat, milyen korábbi tapasztalataim voltak. Legalább őszintén bevallhatom, hogy szűz vagyok, de nem ezzel kezdeném, ha nem muszáj, mindenesetre előbb elmondanám, mint utóbb. Elutasíthat emiatt, sajnos ez ilyen.

- Bizonyos fétisek... nem mind és van egy határ.

- Picit husibb alkat, macisabb típus. Én is teltkarcsú vagyok.

- Nem kell azt egye, amit én eszem,de tartsa tiszteletben az étkezési stílusom.Vice-versa.

- Nem kell a zenei stílusomat elviselje. XD

- Nem igazán vannak barátai. Nekem is csak nagyon kevés és ritkán van időnk találkozni. Ergo nem kell nagy társasági lénynek lennie.

- Nem érti a humorérzékem. Nem vagyok tehetséges ebben. :(



2022. júl. 26. 23:26
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező, én azt érzem hogy valójában nem kritériumokat fogalmaztál meg (bár megjegyzem, már ez is kissé EMBERtelen hozzáállás egy emocionális alapú ismerkedésnél, pláne párválasztásnál), hanem:


előre legyártottál egy csomó moníciót, amik beélesítve várják a tüzelést. Azaz racionális gondolatmenettel legitimálható kifogásokat gyűjtöttél csokorba, hogy ha valaki mégis nagyon vonzó lenne számodra, legyen magyarázatod saját magad számára, hogy miért utasítod el.


Neked nyilván nem a másikkal, és annak nem tolerálható dolgaival van bajod. Ha csak erről lenne szó, már RÉGEN nem lennél egyedül. Mert bizony sokan megfelelnek a fenti kritériumoknak (tippelek: a magyar férfiak kb 10%-a igen, korodbeli lehet olyan 2% tehát nagyságrendileg mindenképpen százezres lélekszámról van szó).


Neked valamiért mégsem jutott belőle 1 sem. Miért nem? Kérdező! Miért nem..? Ne mondd, hogy senki nem felelt meg eddig, aki próbálkozott? Azt is nehéz elhinni, hogy senki nem próbálkozott, aki megfelelt volna.


Javaslom, hogy keresd meg az igazi választ, a kifogásokat meg ne hidd el önmagadnak se. 😉


Üdvözlettel

Egy nem megfelelő férfi.

2022. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenekből lesznek a bolond macskás öreglányok
2022. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

31-es, aha pont egy sikertelen férfi akar meggyőzni, hogy nem volt értelme visszautasítani, akit visszautasítottam.


Szerinted van különbség az udvarlás, érdeklődés és a random nyomulás között? :D Mert szerintem van. És ha átvernek, meg tudsz bízni a másikban utána még? Szerintem nem. Vagy hol kéne a fekete-fehér kérdésekben határt húzni? Szerinted 26 év alatt nem gyűjt az ember annyi ön- és emberismeretet, hogy tudja, miért nem működnek egyes kapcsolatai? :D Ami egy barátságban nem működik az egy kapcsolatban végképp sem fog. De egy barátság megengedőbb. Így naiv voltam, nem tiszteltem a határaim, csúnyán ki is használtak már páran.


Nem elég kedvesnek lenni. Néha keménynek is kell lenni, és elutasítani azt, ami nem megy. Akkor főleg, ha röpstartból kínosan, rosszul érzed magad tőle. Az érzelmi zsarolás undorító dolog. "Sajnálom, ha bunkó vagyok, sosem bántanálak szándékosan, de te vagy nagyon nehéz eset néha." EZ a mondat egy barátságba nekem már nem fért bele. Aminek azért sem lett volna szabad elhangoznia, mert utána fél évig együtt dolgoztunk még. :D Létezik ennél kínosabb? Játszd el ezt egy párkapcsolatban, és repülsz, ha a másik jót akar. A kórság neve: NÁRCIZMUS. Ha valakinél ez azt jelenti, hogy saját bunkóságát azzal magyarázza, hogy TE magad vagy elég idegesítő neki, akkor egy ilyen kapcsolat nem kell az életedbe. Az ilyen emberek irreális elvárásainak TE sosem fogsz tudni megfelelni.


Úgyhogy én nem szeretnék senki kiskutyája lenni, akit kiverhet láncra, ha unja, és ha máshogy nem megy a védekezés, akkor én meg a Szorongó Nárcisztikus leszek, akik elvárja a szeretet, a törődést, csak nem minden áron. :D De ha tisztelem magam annyira, hogy határt szabok a számomra destruktív emberekkel szemben, az még nem ez a kategória, ez a jogos önvédelem.

2022. júl. 28. 04:33
 34/50 A kérdező kommentje:
Miért nem fér bele a dohányzás? Mert káros az ember pénztárcájának, káros az ember egészségének és annak is, aki belélegzi! Ideológiai kérdés, eszmei felfogásom része, nem anyagi kérdés, és ez egy olyan dolog, amit egy kapcsolatban nem szeretnék tolerálni.
2022. júl. 28. 04:37
 35/50 A kérdező kommentje:
Anyagi, mint materiális, mint a hobbik, stb. Az alkohol nem 100%-ban káros, de haszna ennek sincs.
2022. júl. 28. 04:53
 36/50 anonim ***** válasza:
49%
Neked sincs
2022. júl. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy "bevásárló lista"! Mint egy húspiacon. Oké legyenek elvárások, de ha a legelején mindent elvár az ember akkor esély sincs a mélyebb, őszintébb ismerkedésre.

Többek között ezért felszínesek az emberi kapcsolatok mert a minimális időt sem szánjuk egymásra. Persze így a társkeresés is csak egy rutin shopping metódusra kezd hasonlítani..

2022. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Azért van némi irónia is a listámban. :D Elhiszem, hogy nem lehet érteni, de HA rohadtul ragaszkodnék, akkor ilyen feltételeim lennének mindenki felé.


És egy ismerősöm tanácsára állítottam össze. XD

2022. júl. 28. 10:40
 39/50 anonim ***** válasza:
Bízz magadban! Nem kell másnak a megerősítése ahhoz, hogy boldog légy! Nincs bevált recept. (37-es volam)
2022. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
65%

Hiába érvelgetsz, a hiba nem MINDENKI MÁSBAN van, hanem benned. Lehet, hogy nem tudtál beilleszkedni a társadalomba, talán a párkeresési kudarcaid pedig innen erednek.


Mellesleg nem vagyok sikertelen, én ezt egy szóval sem írtam. Azt írtam, hogy nem vagyok megfelelő (tehát a kívánságlistádnak nem felelek meg 100%-ban). Ilyen nőre én amúgy sem nyomulnék (max addig míg ki nem derül hogy milyen valójában ).

2022. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!