Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti benne lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti benne lennétek egy barátság extrákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam ilyen kapcsolatban, de az egyik fél előbb utóbb megbántódik, nem éri meg. Olyan pasit/nőt keress, akihez vonzódsz külsőleg, de nem tudsz vele annyira jókat beszélgetni, nekem az vált be, így nem fogok érzelmileg kötődni.
2022. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfi oldalról írok. Én nem, de ismerőseim meséltek ilyenről, és senki sem vágyott ilyen kapcsolatra, egyszerűen csak ez jutott, megy egymással nem akartak lenni, de jobb híján ezt tudták összehozni. Semmi előremutató nincs benne.
2022. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!