Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha valaki engedélykérést küld Instagrammon, utána meg visszavonja?

Figyelt kérdés
Kaptam az értesítést hogy szeretne bekövetni valaki akivel flörtölgetni kezdtem munkahelyen( ma megtudta a nevem), de mire rákattintottam már ki is lett törölve. Ez mit jelent? Csak figyelemfelkeltés lett volna hogy tudjam hogy hívják? Vagy meggondolta magát? Nem értem…

2022. júl. 28. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább rádkeresett, hogy csekkoljon, és véletlenül benyomta a követést, aztán visszavonta, hogy ne lásd meg, hogy kíváncsi rád. Tehát valószínűleg élő kezdemé.yezést szeretne. És nem béna pötyögést.



Te vagy a férfi?

2022. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is véletlen
2022. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1.Félrekattintott és visszavonta a hibát


2.Az illető hülye


3.Jelezni akart neked (ezt akarod hallani, igaz?)


4.Poénkodik az oldal üzemeltetője

2022. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hmm, igen lehet hogy véletlen volt, viszont akkor majd szétmar az ideg az élő kezdeményezés miatt. 😆 Én vagyok a nő egyébként.
2022. júl. 28. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztasd akkor a srácot. Úgy tűnik érdeklődik irántad 😁
2022. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Update: engedélykérést küldött a srác. De az instám csak facen van kiírva, ott pedig nem jelölt be, de vajon miért? 🤔
2022. júl. 29. 14:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és random hajnali 3-kor küldte. 😆 Szerintetek van jelentősége hogy instán kezdeményez? Nekem olyan komolytalan, félek hogy nem akar tőlem semmi komolyat, csak “azt”, hisz fiatalabb vagyok nála… De lehet hogy csak én vagyok régimódi. 🤷🏼‍♀️
2022. júl. 29. 14:13
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán miért foglalkozol ezzel? Tiszta időpocsékolás.
2022. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Csak megnézett és véletlen jelölte be a követést, esze ágában sem volt, így visszavonta. Történet vége.
2022. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%

Számomra is gáznak hat így kezdeményezni, miközben lenne lehetősége élőben. Beszari, önbizalomhiányos.


Férfi oldalról mondom.

2022. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!