Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak egy visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak egy visszautasítás után miért veszik semmibe a nőt?Miért bunkóznak utána a nővel?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most bunkóznak, vagy semmibe veszik? 😏
2022. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Mert jól esik!
2022. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert mit kellene csinálnunk? Tovább pitizni abban reménykedve hogy hátha lesz valami? Voltam ilyen helyzetben, hiába voltam szerelmes belé de én is ignoráltam a nőt az egyértelmű elutasítás után. Az nem megy hogy barátok maradunk ha ahhoz túl szenvedélyesen érzek iránta hogy beérjem ennyivel. Akkor inkább le kell zárni az egészet akármennyire is fáj ez mert csak így lesz lehetőség továbblépni.
2022. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Hoztál egy döntést, aminek az a következménye hogy a másik is lezárja magában a dolgokat. Ebben nincs düh, harag, ezt választottad.


Megkapod amit döntöttél, ennyi történik. Nincs olyan, hogy kiválogatod mi kell neked és mi nem, aztán dühöngsz, hogy miért nem kapod meg. Ennyire ostoba azért ne legyél.

2022. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy eset, hogy találkozóm volt egy csajjal. Ültünk egy padon, és mikor rákerdeztem, mi a helyzet, kifejtette, hogy nem vagyok az esete.


Ezt én meg is értettem, de nem láttam további értlemét annak, hogy ott legyek, ezért felálltam, és közöltem, hogy elmegyek. Na, erre a csaj vérig sértődött.


De, ha nem akart tőlem semmit, miért sértődött meg?


Én örülnék annak, ha egy csaj, akitől nem akarok semmit, lelépne...


A válasz talán a női büszkeségben rejlik: egy nőnek nem esik jól a nyílt visszautasítás, akkor sem, ha olyan pasi tolja el magától, aki nem az esete... A másik eset meg ott van, hogy a nők szeretik, ha egy pasi nem adja magát könnyen. Attól, hogy képes lettem otthagyni azonnal, és nem rikácsolam, talán erőt demonstráltam, és így már nem volt neki mindegy az estet.


Bárhogy is legyen, egy féri nem viselkedhet bohóc módjára egy nő előtt.

2022. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
A férfiak nem barátkozni szeretnének a nőkkel, arra ott van a többi férfi. Kapcsolatot, szexet akarnak, ha a nő ezt elutasítja, onnantól kezdve nincs értelme a további csevegésnek.
2022. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

#6


Ez így van. Bár a nők egy része nem hisz abban, amit írtál. Hanem abban hisznek, hogy férfi és nő között van barátság, pedig az esetek kb. 90%-ában nincs.


Ha egy nő jól néz ki, a férfi nem (csak) barátkozni akar vele. Ahogy magad is írtad, szexet, kapcsolatot akar. Ez így van.

2022. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

#7

Nekem is kellett pár év, mire leesett, addig én is felajánlottam a barátságot visszautasítás után. Aztán rájöttem, hogy ez igazából elég nagy érzéketlenség a másik nemmel szemben.

2022. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyértelműen mondtad, hogy nem jön be?
2022. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ez tok butasag, miert kell mindig akarni valamit a masiktol.

En sose ugy kezdek el megismerni egy embert, hogy "de jo lenne szexelni vele", vagy "o lehet eletem sZerelme."😅 Nekem picit szomoru, hogy kepesek sokan egyszeruen embereknek latni a tarsaikat,es mindig csak azzal allnak szoba, aki tetszik nekik.Tisztelet a kivetelnek. A baratsagot meg degradalonak, vagy lehetetlennek tekintik ferfi es no kozott. Sok fiu baratom van, valodi baratsagok, nem baratsag Extrakkal: s attol meg, hogy testileg fizikailag csak a parommal tudnek egyutt lenni, attol meg nem szeretem kevesbe oket, vagy a lany barataimat,hanem csupan maskepp.

Nem ertem,miert ne erezhetne magat jol egyutt ket ellenkezo nemu ember szex, kapcsolat es szerelem nelkul. 🙄

2022. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!