Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kellene tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kellene tennem, hogy ne legyen ennyire kényelmetlen a szituáció?

Figyelt kérdés
Munkából hazafelé. ha állok vagy ülök a buszmegállóba(külterület),a buszom előtt jön egy másik busz és van rajta egy bizonyos buszsofőr aki állandóan bámul, néha nagyon zavarba ejtően. Ha van leszálló akkor nagyon durván,ha nincs csak elmegy a megálló előtt akkor is ,a fejét is sokáig arra fordítja,(ez elég viccesen néz ki inkább az utat nézné). Ilyenkor amikor véletlenül odanézek az is kínos már, amikor merdeten nézek másfelé az is ciki, mert közben érzem, hogy figyel.
2022. júl. 28. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és van barátom, ezért nem is kezdek el vele flörtölgetni.Illetve neki is van családja,azt sikerült facen kinyomozni.
2022. júl. 28. 23:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a telefont és kész.

Én is szoktam nézni egy pasit esti járaton, jól néz ki, de amúgy meg nem akarok Tőle semmit.

N 30 (igen sofőr vagyok)

2022. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és van barátom, ezért nem is kezdek el vele flörtölgetni."

De azért nyomozgattál utána 😂


Talán mutasd neki az utat, hátha kapcsol, hogy azt figyelje ne téged...

2022. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát kicsit nekem is érdekes ez a van barátom, nem érdekel, de azért nyomozok facen.. de hát te tudod.

Mit tehetnél? Semmit.. nekem is volt egy évekig bámult pislogás nélkül, nem foglalkoztam vele.

2022. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A buszsofőrök mindenkivel kezdenének ha tudnának
2022. júl. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!