Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szeretitek a karrieri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szeretitek a karrierista, erős karakterű nőket?

Figyelt kérdés

A cím mindent elmond :) A kérdés férfiakhoz szól!


Olyan nőkről beszélünk, akik sok időt és energiát fektettek az oktatásba, folyékonyan beszélnek idegen nyelveket, jól olvasottak, de leginkább olyan hagyományosan férfi szakmákban sikeresek, mint az üzleti élet, a közgazdaságtan, informatika stb., és stabil jövedelmük van (talán többet is keresnek, mint te).


Tegyük fel, hogy egy ilyen nő tisztességesen néz ki, de semmiképpen sem tökéletes, mert nincs ideje edzeni, karbantartani magát, sminkelni stb. Lesz véleménye, meg fogja azt védeni, vitázni fog veled és egyenlő lesz veled (sőt olyan területek is lesznek, ahol jobb nálad).

Ez neked plusz vagy mínusz? Sikeres és erős nőkre vágysz? Vagy jobban szereted a szerényebb, hagyományosan nőies, de egyben ... kicsit akár butácskább nőket?



2022. júl. 29. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Erős karakterű, karrier-orientált nőket szeretem
Hagyományosan feminin nőket szeretem, akiknek nem elsődleges a karrierjük
35 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Ha egy karrierista droid akkor nem kell. De nem kell ilyennek lenni, hogy egyszerűen csak jó állása legyen az említett hölgynek.
2022. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nemaRendőrség ***** válasza:
15%

Szóval egy kövér plötyhedt munkamániás, akivel családot alapítani nem lehet.


Köszönöm, de kihagyom.

2022. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen az ilyen kaliberű nőkhöz vonzódom. Sokkal izgalmasabbak.
2022. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretem a művelt és határozott nőket.
2022. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Én ezerrel menekülök a karakteres, karrierista, maszkulin nőktől. Az ilyen nők általában rettentően anyagiasak, ami magában foglalja azt is, hogy elvárják: én is legyek anyagias; s ilyesmivel engem a világból is ki lehetne kergetni. Sosem értenénk meg egymást.


Ettől függetlenül bennem a "semmiképpen sem tökéletes, mert nincs ideje edzeni, karbantartani magát, sminkelni stb." már önmagában is azonnali nagybetűs NEM-et vált ki. Ugyanis ezt csak kétféle nő mondja, amelyek bármelyike nálam szóba sem jöhet:

1. Aki lusta vagy igénytelen a saját teste és külseje karbantartására, és csak kifogást keres.

2. Aki valóban munkamán. Rendszeresen este 8-kor ér haza, de akkor is úgy, hogy hoz magával otthonra is munkát.

2022. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Menedzser vagyok és emiatt is vannak menedzser barátnőim (vezérigazgató, igazgató szinten is), de párnak nem ilyen nőt szeretnék. Elég egy férfi a családban.
2022. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2022. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem igazán szeretnék ilyen nőt. Túlságosan beleáll a férfiak világába, és ha ezt otthon is folytatja akkor abból jó nem sül ki.
2022. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Szeretem, de társnak nem kell!
2022. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
El tudnám viselni. Szerintem jót is tenne, hátha ragadna rám valami tőle...
2022. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!