Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsot adjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot adjak a barátomnak, hogy ne szenvedjen egy lány miatt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb. egy hónapja elhagyta a barátomat a barátnője, szimplán kisétált az ajtón, se puszi se pá, és most teljesen össze van törve szegény ember lelkileg. Én már mindent megpróbáltam, de mint ha meg se hallana semmilyen tanácsot, csak búslakodik, és sír utána, mint ha nem is pasiból lenne... A lány egyébként nem szerette Őt (szerintem) csak játszott vele, kihasználta, és most ráunt és otthagyta. Mit lehetne tenni? mit mondjak neki amivel tudnék rajta segíteni? Nagyon megvisel már engem is ahogy viselkedik, és tényleg szeretném ha ezen túljutna. Kérlek segítsetek!
2010. szept. 23. 01:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D A beszélgetés egyébként megvan, nagy dumagép néha be se bírja fogni a száját. Csak kicsit már idegesítő, hogy minden második gondolata a csaj, és már konkrétan nekem kezd elegem lenni az exéből. Pedig én tényleg megértő vagyok vele szemben, és szerintem más már elrugdosta volna, hogy menj szenvedni máshova. És mivel jó barátnője vagyok, ezért szinte bármit elmond nekem, szóval a kibeszélésről oldaláról nincs probléma :D Csak a felfogásnál, és az elfogadásnál van a bibi. Durván egy hónapja már ez megy. Min. napi 4 óra tömény beszélgetés csak erről (van hogy több is), ezt szerintem még egy pszichológus se bírná. :D dr. Csernus már elküldte volna a világ végére.. :D
2010. szept. 24. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!