Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megcsal a barátom?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a barátom?!

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal, és úgy érzem, hogy kisebb veszekedéseken kívül teljesen harmónikus a kapcsolatunk...csakhát az utóbbi időben "feltűnt" egy kellemetlen dolog. kb 1 hónapja gyakran van hüvelygombám, amely tünetei szeretkezések után másnap jelentkeznek, és eddig ilyen problémám nagyon ritkán volt(1-2 évente 1). Az elején gondoltam, h véletlenül összeszedtem valahol, bár nyilvános wcre sosem ülök le, és a higiéniai dolgok is alapok, persze a pasimnál is, és ezért fogalmam sincs, h mitől van...:S

Szóval lehet esély arra, h más nővel hempereg? Ideje lenne rá, mert nem csüngünk egymás nyakán állandóan...

24/F 23/L


2010. szept. 23. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Persze, semmi sem lehetetlen, lehet hogy megcsal a barátod.

De azt tudnod kell, hogy attól is kialakulhat rendszeres fertőzés, ha nem jó a hüvelyed természetes egyensúlya. Ilyenkor természetes, hogy szeretkezés után érzed a tüneteket, hiszem akkor "igénybe" van véve a hüvely, és érzékenyebb lesz.

2010. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Barátodat kezelték? Mert lehet, hogy egyszer összeszedted, utána átadtad neki, te kikezeltetted magad, de ő nem kapott kezelést és szépen mindig visszafertőz. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2010. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Meg.
2010. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos a legelső tünet is szex után jelentkezett:S
2010. szept. 23. 09:07
 5/8 anonim válasza:
72%

Fertőzést az is okozhat, ha felborul a bélflórád vagy a hüvelyflórád egyensúlya. A fertőzés akkor is benned van, ha nem szexeltek, csak az "igénybevétel" után jobban észreveszed, mert a már amúgy is irritált területet izgatjátok.

Az érzékeny egyensúly felborulhat pl. egy antibiotikum-kezeléstől is vagy a helytelen táplálkozástól. Ezt most kezeltesd ki, menj el orvoshoz, ne próbálkozz házi-praktikákkal. Az orvos megmondja, hogy szükséges-e a párodat is kezelni. A jövőben pedig erre figyelj oda: antibiotikum mellett és után szedj Protexint is pár napig (ebben szárított "jó" bacik vannak, ha őket nem irtja ki az antibiotikum, akkor a gombák nem tudnak felszaporodni), ne egyél sok cukrosat (a cukor tartja életben a gombát, a fehér cukrok a legrosszabbak).

Ha rossz közérzeted van, akkor használhatsz tejsavas hüvelykúpot is, ez nem vényköteles.

Ha a fertőzésen kívül más miatt is gyanakszol a párodra, akkor beszélj vele!

2010. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak:) azzal tisztában vagyok, hogy a táplálkozás, mint tejtermékek (túlzott) fogyasztása is elősegítheti a bacik és gombák elszaporodását, lehet hogy csupán egy tusfürdő, amely olyan anyagot/vegyszert tartalmaz, ami ezt idézhette elő. Antibiotikumot vagy 1 éve szedtem utoljára, ritkán vagyok beteg. Végül is azért kezdtem el gyanúsítgatni a Barátom, mert feltűnt, hogy az együttlétek után(érdekes, hogy nem mindegyik után, hanem pl. eltelt két hét és utána)...no mindegy, majd kiderül...
2010. szept. 23. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként nem feltétlenül csalt meg, esetleg egy régi kapcsolatában szedte össze, csak elég erős az immunredszere, hogy rajta ne látszódjon, de fertőz. Előfordulhat, hogy eddig te is elbántál a fertőzéssel, csak most valamilyen oknál fogva legyengült az immunrendszered, és ezért jelenik meg a fertőzés. A megcsalásnak ezernyi más jele van (amúgy az egyik legegyszerűbb: legközelebb szex előtt szimatold meg a barátodat, ha fürdés óta nővel volt, vagy az másik nőt, vagy a gumi szagot érezned kell :) )
2010. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja.
2010. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!