Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fotózott le engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fotózott le engem a pasas ? Ez beteges dolog, ugye ?

Figyelt kérdés
Épp edzettem és láttam, hogy lefotóz. Nem magát fotózta, mert úgy tartotta a telefont és annyira lent, hogy egyértelműen engem fotózott le. Csak ketten voltunk a környéken és pont szembe ültem egy gépen, ő pedig állt velem szemben egy másik gépnél. Sík ideg lettem és elmentem onnét. Az ilyen mit kezd a fotómmal úgy egyébként? Ugye nem küldi el senkinek? Régebben volt köztünk egy kis flört, de tovább nem mentem, mert láttam tőle pár kevésbé szimpatikus dolgot.
2022. aug. 7. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Beteges és bunkó dolog, de valószínűleg azért tette, mert bejössz neki. Ami nyilván nem mentség.
2022. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
SZólj a recepción. Amúgy nem is fotózhatott volna le az engedélyed nélkül.
2022. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon beteges. Tényleg jobb, ha szólsz valakinek ilyenkor, aki ott dolgozik.
2022. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Ez konditeremben volt? Ha igen akkor ezt megemlítheted a tulajdonosnak, vagy csak a "büfésnek" és legközelebb már figyelni fogják őt vagy ki is rakják. Az ilyet sehol sem tolerálják.

Ha ilyen edzőparkban akkor én vinnék magammal valakit, nehogy elkezdjen zaklatni, de lehet már ettől is beijed

Ha valahova kirakja akkor fel tudod jelenteni személyi jogok megsértése miatt. De nyilván volt rajtad ruha, sok mindent nem hiszem hogy tudna ezzel csinálni. Max (valószínűleg) megmutatja a haverjainak, akik 5 perc múlva nem is emlékeznek rá. Szar érzés, de nyugtasson hogy más perverzebb dolgot nem csinálhatott. Sajnálom hogy ez történt veled, nőként ez nagyon ijesztő

2022. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a recepción.
2022. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
És ha van egy fénykép rólad edzés közben, akkor mi van? Én sem támogatom az ilyen fotózást, de ne foglalkozz vele nagyon.
2022. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3%

Sztem ez nem beteges, nem tudom miben vagytok emberek. Csak sima képet csinált, főleg ruhában voltál és edzettél. Nagy dolog.

Amúgy ha profi lett volna a fickó, úgy csinálta volna, odamegy hozzád és rákérdezne hogy "szia, bocsi, hogy zavarlak, de készíthetnénk egy közös képet, mert az exem nem szál le rólam nem hiszi el, hogy barátnőm van. Megengeded, hogy készíthessek egy közös szelfit? Mosolyogva.

Aztán valszeg belementél volna, és akkor is valami hasonló kérdést kiírtál volna.

2022. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
De, beteges az, hogy sunyiban közelről, célzatosan egy embert kiválasztva szó nélkül fotóz. mellesleg a törvény szerint sem lehetne.
2022. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%
Edzettél>erős vagy>miért nem kérted tőle számon, és>játszottad le vele a ringben?
2022. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Hans Pötterman ***** válasza:
75%
Ha ilyet látnék odamennék és szájbaverdesném a lesifotós krapekot, és a csaj szeme láttára töröltetném ki vele a képeket.
2022. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!