Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen már baj lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen már baj lenne egy 14 éves barátnő?

Figyelt kérdés
Egyesek azt mondják sok, egyesek azt, hogy ne foglalkozzak más emberek véleményével. A szívem az ilyen korú lányokhoz húz, de az eszem tudja, hogy még fiatalok. Baj lenne mégis egy ilyen korú barátnő, ha nem kihasználom?

2022. aug. 9. 04:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
90%
még hány ilyen kérdés lesz? minden napra jut lassan
2022. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Nezzel idősebb pinákat
2022. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
82%
Drága kérdező, akkor miért kell 14 éves barátnő, ha nem könnyen manipulálható tini picsákat akarsz dugni?
2022. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
15%

Jajj kérdező, ne játszad már az agyadat! 😅

Ez egy anonim oldal. Itt nyugodtan elismerheted, hogy te is ugyanolyan szívesen dugnád a selymes kis tinihúsokat, mint én. Én is ezért járok erre az oldalra. Mert itt őszinte lehetek. Nyilván örülnék, ha minden létező szexuális energiám kizárólag a feleségemre irányulna, dehát mit lehet tenni, ilyennek teremtett a Jóisten. 🙏

2022. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

#13 De nem pina kell, hanem egy lány, akivel kölcsönösen szeretjük egymást.


#14 Nem azért akarok összejönni egy 14 évessel, mert ők könnyen ágyba vihetők, egyszerűen érzelmileg nem vagyok még azon a szinten, hogy kitudjak alakítani normális kapcsolatot egy mondjuk 17-20 évessel. Egyébként is fiatalnak gondolom a 14 évest a szexhez, tudnék várni a lányra.


#15 Nem játszom az agyam, igen, eltudnám velük képzelni a dolgot, egyszerűen csak nem szeretem ha egy lányt tinihusinak meg ilyeneknek neveznek, az egy lány, egy érzelmekkel teli élőlény, az egyik legszebb kincs a világon, amit egy fiú találhat, nem egy hús és egy punci. Nem így kéne a női nemről beszélni.

2022. aug. 9. 16:11
 16/42 anonim ***** válasza:
62%
Jajj, ez mekkora csicska komment... írtál egy tipikus bullshit választ, amiből sugárzik, hogy csak a női kommentelők egyetértését akarod kiváltani. Szánalmas!
2022. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 14 éves a barátnőm

20/F

2022. aug. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

"A szívem az ilyen korú lányokhoz húz"


Valamiért nem tudsz leválni a fiatal lányokról és emiatt nem tudsz korodbeliekkel kapcsolatot kialakítani, legalábbis úgy hiszed, mert meg sem próbáltad még. A tippem az, hogy egyszer elutasított téged tizenévesen egy korodbeli kislány, vagy/és nem voltál népszerű a társaid körében és most ezt a csalódottságot, ezeket az éveket akarod bepótolni úgymond. Alapvetően erről nem feltétlenül te tehetsz, de ettől ez még nem lesz normális. Ilyenkor tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy ha idősebb lesz és nem úgy néz ki meg nem úgy viselkesik már, mint eddig, akkor is fogod tudni szeretni a lányt? Mi vonz egy ilyen korú lányban egyáltalán? Mert a legtöbb pasi tényleg csak a friss husit látja bennük, akikbe beleüríthetnek párszor, de te valamiért érzelmileg is kötődsz hozzájuk. Olyan tulajdonság van bennük, ami egy 18 évesben már nincs meg? Szerintem valamiért össze is kötöd ezt a korosztályt egy adott, általad kedvelt személyiségtípushoz, tippem az, hogy szerény, aranyos, szüzies, félénk lány kell neked, mert te is hasonló típus lehetsz, de az igazság az, hogy ilyet bármilyen korosztályban nehéz találni, a 14 évesek elég nagyrésze sem ilyen szendeszűz típusú kislány már a felgyorsult nemi érés és a médiának köszönhetően, sokuk több faxt fogott már, mint kilincset.

2022. aug. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
6 vagyok. Nekem az első barátnőm 14 éves volt. Fél évig jártunk azt vége lett, mai napig nem tudom miért egyszerűen elküldött. Rá két hónapra lett a mostani párom ő akkor 19 éves volt. Kicsit érettebb gondolkodásban. De ahoz hogy 21 évet leéljek a mostani Párommal kellett a tapasztalat az első nagy szerelemmel.
2022. aug. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

#17 Lehet csicska kommentnek sikeredett, de a véleményem nem változott, nem így kell egy nőről beszélni, gondolom neked sem tetszene, ha mondjuk vén f@sznak, vagy valami ilyesminek nevetnének.


#19 Sajnos van ebben igazság. Nem dugni szeretnék, csak tényleg egy lányt, akivel szeretjük egymást, bár tudom, hogy túl fiatal, nem tudja mit vár el egy kapcsolattól, úgysem lenne ez hosszú életű. 😔

2022. aug. 10. 08:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!