Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen már baj lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen már baj lenne egy 14 éves barátnő?

Figyelt kérdés
Egyesek azt mondják sok, egyesek azt, hogy ne foglalkozzak más emberek véleményével. A szívem az ilyen korú lányokhoz húz, de az eszem tudja, hogy még fiatalok. Baj lenne mégis egy ilyen korú barátnő, ha nem kihasználom?

2022. aug. 9. 04:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%

A "perverz" kommentelő vagyok.

A 19-es válaszból szeretnék kiragadni egy részt:

"vagy/és nem voltál népszerű a társaid körében és most ezt a csalódottságot, ezeket az éveket akarod bepótolni úgymond"

Na ez TELITALÁLAT! Pontosan így lesz egy csomó pasasból vén kéjenc, aki 14-17 éves lányokat akar dugni. Ezt pontosan tudom magamról is.

Én sem voltam népszerű tizenévesen, kimaradtak a fiatalkori élmények, 20 évesen is szűz voltam.

És sajnos ez - számos másik brutális pszichés problémával együtt - azt is eredményezi, hogy a személyiségem egy része "leragadt" abban a korban. Hogy nem volt meg az a lépcsőfok, ezért nem is tudtam továbbmenni.


Én egyébként ha lett volna ilyen lehetőségem, biztos nem nősültem volna meg, nem vállaltam volna gyereket, hanem a húszas éveimet arra fordítottam volna, hogy pótoljam a kimaradt dolgokat. Dehát ugye nem volt meg hozzá se a külsőm se az anyagi helyzetem. Nem jó érzés amúgy, hogy az ember még 30 felett is szíve szerint az általános iskolából ballagó lányokat kefélné, csak sajnos ezek olyan dolgok, amik nem választás kérdése, hanem a biológia, és a pszichét ért tapasztalatok és hatások összességének az eredménye.


Kérdező, egyet mondok: ha van rá lehetőséged, még most kezdd el pótolni a kimaradt élményeket. Ne járj úgy, mint én.

2022. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
0%

A végéről lemaradt:

Ha van rá lehetőséged.

Tehát ha jól nézel ki, és van rá pénzed, vegyél egy lakást (vagy bérelj), és kezdj el izomból csajozni. A következő 5 évet fordítsd arra, hogy sorra dugod a nőket.

Ismétlem:

HA megteheted.

2022. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
41%
Ne hallgass az utolsó válaszolóra, megértem hogy a fiatal lányok tetszenek, nekem is tetszenek, még az ennél fiatalabbak is, de a múltat el kell tudni engedni. Bár igaz fiú vagyok, de biztos vagyok benne, hogy az itt kommentelők nagyrésze nő, szerintem ha véleményt kérsz ki, akkor egy lány, vagy nő véleményét tartsd szem előtt.
2022. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
64%
24-es vagyok. Mármint úgy értem, hogy ha az ellenkező nemről van szó, akkor jobb egy nőre hallgatni, mert mégiscsak ők voltak egyszer kislányok meg tinilányok, ők jobban ismerik saját magukat, mint mi. Persze csajozós technikákat lehet jobb egy férfitól eltanulni, de az érzelmi oldalához a szerelemnek egy nő jobban ért.
2022. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%
24-25 baromságot ír, pont az ellenkezője az igaz. Nőkkel, csajozassal kapcsolatos tanácsokat SOHA nem fogadunk el nőktől.
2022. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
63%
#26 Azt írtam én iy, hogy ha csajozási technikákat akarsz eltanulni, akkor abban az esetben jobb egy férfi véleménye, DE hacsak nem a saját igényeidet veszed figyelembe, hanem a lány is érdekel, nem csak egy puncinak nézed, akkor egy nő véleménye igen is előnyben részesül, mert ő ismeri a saját nemét.
2022. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Nem, nem. Van amit szeretnének, meg van, amire szükségük van. Tudod, mint a gyerekeknél. A gyerek csokit és cukorkát akar. Amire szüksége van, az pedig a fogmosás, és az egészséges étrend.

A nőknél ugyanez. Akár 14 akár 41 évesek.

2022. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
#28 Tehát magyarul kihasználod a fiatal lányok naívságát, tapasztalatlanságát, befolyásolhatóságát a saját igényeid kielégítése végett?
2022. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%

A fiatal lányok nem naivak, nem tapasztalatlanok és nem befolyásolhatóak. Egy 14 éves lány már pontosan tudja, mennyire értékesnek és vonzónak tartják a fiúk/férfiak. Annyi a különbség, hogy ebben a korban a külső és a menőség dönt el szinte mindent, a pénz még annyira nem számít.

Próbálhatod te akárhogy manipulálni őket, ha nem nézel ki jól, nem vagy menő! Max kiröhögteted magad.

2022. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
94%
Á neeem befolyásolhatóak egyáltalán, azért mennek a többiek után, mint a kis bírkák, de tényleg, egyáltalán nem befolyásolhatóak, tudják ők mit akarnak, csak még magukat sem ismerik! 😂
2022. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!