Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy így néz rám ez a férfi?

Figyelt kérdés
Röviden: flörtöltünk egymással, de én abbahagytam ezt a dolgot, mert úgy értékeltem, hogy nem olyan a férfi, mint, aki csak egy nőre fókuszál. Mármint jeleztem neki, hogy fejezzük be. Aztán 1 hónapig nem találkoztunk és mikor újra látott, rettenetesen izgatott lett. Fel alá járkált, folyamatosan nézett. Én annyira nem mutattam már érdeklődést a fent említett miatt és úgy láttam, hogy csalódottan távozott. Rá egy hét múlva kb, mármint következő alkalommal, ziccer helyzet volt számára, mert a múltkorit látva, gondoltam magamban, hogy jó, akkor legyen, ha ennyire izgatott voltál előző alkalommal. Folyamatosan próbáltam vele felvenni a szemkontaktust és mosolyogtam rá, de semmi. Nulla. Nem nézett rám, csak egyszer kétszer, de akkor sem mosolygott. És azóta mindig, amikor találkozunk, olyan kérdő tekintettel néz rám, mint, aki nem tud hova tenni vagy ki akarna végezni a szemével. Gondolom, ismeritek ezt a nézést. Szerintetek mi lehet a fejében, hogy így néz rám ? Én nem értem igazán, mert múltkor ott volt a lehetősége, hogy lépjen valamit és kicsit furcsa nekem, hogy egy hét alatt ekkora a változás a viselkedésében.

2022. aug. 9. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szóval összezavartad és most kérdezed hogy miért néz zavarodottad rád?
2022. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert Ő is összezavart a viselkedésével. Ez kölcsönös volt
2022. aug. 9. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
A te viselkedésed sem volt megfelelő. Tényleg összezavartad, amit ő láthatólag nem szeret. Vagy talált valakit.
2022. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Semuhi ***** válasza:
90%
Játszmáztál megunta komolyat akart de nem tud már komolyan venni ezért ignorál ez játszma.. a te részedröl
2022. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólóknak. Megmondtad neki, hogy le akarod zárni.

Majd újra elkezdted tolni amit addig. Magyarul pont ellenkező módon cselekedtél mint amit jeleztél a számára.


Összezavartad.

Az, hogy ő nem csak egy nőre koncentrál az egy feltételezés volt a részedről. Nem tudod biztosra.

Te viszont egyértelműen a tudtára adtad, hogy nem érdekel téged. Majd mégis újra flörtölsz vele.


Ebből max akkor jöhetsz ki jól, ha konkrétan beszélsz vele, elmondod, hogy megvaltozott benned valami, ez és ez volt, kezdjetek tiszta lappal.


De ez a pasi nem fog lépni, mert nem tudja mi van.

2022. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket. Annyit azonban tudnotok kell, hogy ez a srác egyszer már mást választott és ráadásul előttem. Ez volt az ok, ami miatt teljesen megzavarodtam, hogy mit-kit is akar tulajdonképpen. Ez szerintem kicsit árnyalja a képet. És ezután nem voltam képes egyértelmű jelzést küldeni, mert tényleg úgy gondoltam, hogy neki mindegy, csak legyen.
2022. aug. 10. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!