Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a barátnőd azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a barátnőd azt kérdezné, hogy "nem félsz,hogy elveszìtesz"?

Figyelt kérdés
Elgondolkodnál azon, hogy miért kérdezte? Mi lehet az ok?
2022. aug. 9. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
F*szság ilyeneket kérdezni szerintem. Az ember alapból minek féljen ilyesmitől? Mondani még oké, de kérdezni.. Kicsit manipulatív szerintem.
2022. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy nem!
2022. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Talán ideje fiatalabbra cserélni.
2022. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vagy ra feltekeny es ez zavarja.
2022. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, valamivel megbántottad, hiába kért valamit vagy hiába próbált féltékennyé tenni...? Ez olyan, mintha azt kérdezte volna, hogy már nem szeretsz? Csak a kicsit manipulatív változata.
2022. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Tipikusan akkor kérdezzük, amikor úgy érezzük, nem vagyunk elég fontosak a másiknak. Ez nem manipulatív, egyszerűen érdekel, miért nem érezzük, tapasztaljuk, látjuk, hogy fontosak vagyunk neki, tesz értünk. Elég egyértelmű kérdés, de mikor feltesszük, tudjuk is a választ, csak nem akarjuk beismerni, a srác úgy gondolja, bármit tesz velünk, bárhogy bánik velünk, mi ott vagyunk/leszünk neki.


Szóval ja, ez a szakítás előszele, és a pasas tehet róla, de nem is bánja annyira. Nem csak a féltékenység miatt, nem kedveskedik nekünk, nem törődik velünk, nincsenek felénk érzései(legalábbis semmilyen jelét nem adja), nem akar nekünk örömöt okozni, nem "töri" magát. Persze itt a töri magát hülyeség, csak annyit várunk, amit emberileg normális, néha kedveskedjen, tegyen meg dolgokat az örömünkért, akkor is, ha neki esetleg nem öröm, ahogy mi is megtesszük érte. Akár csak annyi, hogy nincs kedve romantikus filmet nézni, de romantikus filmet néz mégis velünk. Vagy ilyesmi.


Ha ilyet kérdeznek tőled, hamarosan dobni fognak, a csaj érzi, hogy nem elég fontos neked, csak még gyűjtenie kell a bátorságot, hogy dobbantson.

2022. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Pont ezt akartam írni én is.
2022. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért mondja ezt?
2022. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!