Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Fél éve megismertem egy srácot. 18 éves, Én 18 és fél. Mindketten Budapestiek vagyunk, 3 utcányira lakunk egymástól. Először, elhívott egy randira, amire nem mentem el. Én nem vonzódok hozzá. Fél év alatt 3x mondta azt, hogy vagy vele, vagy nélküle, mert nem bírja elviselni, ha nem lehetek az övé. Mindháromszor nemet mondtam neki. Ő mindig kedves volt hozzám, rózsát hozott nekem, születésnapomra tudta, mi a kedvenc kajám, és hozott nekem, mindig kinyitotta az ajtót előre nekem... Tényleg, nagyon kedves volt. Sokszor nagyon csúnyán bántam vele, mivel sok problémám volt, és mindent rajta vezettem le. Én vele nagyon bunkó voltam, mindig. Volt, hogy nem írtam neki vissza, nem kerestem. 2 hete mondtam neki, jó, udvarolj, de nekem egyértelmű volt, hogy nem akarok semmit. 2 nap után elmondtam neki, belekényszerített, mert sajnáltam. Elfogadta, pár nap múlva írt nekem. Én letiltottam, de 3 nap múlva feloldottam. Rá 1 napra írt nekem, hogy húzzak a francba, tiltsam vissza örökre, hozzá ne merjek szólni, és hogy van bőr a képemen feloldani, vele foglalkozni. Vissza is tiltottam egyből. Eltelt 1 és fél hét. Rájöttem, hogy szeretem, és nagyon hiányzik, de nem merem feloldani, és ráírni. Szerintetek, megbocsátana?

Hiányozhatok szerintetek neki még? Eddig mindig írt, ha ilyen volt. Most miért nem keres?



2015. jan. 2. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy szereted. Ha szeretnéd nem viselkedtél volna vele így. Az hiányzik, hogy valaki körbeugráljon és legyezze az önbizalmadat.

Velem egy srác viselkedett így, tudom mit beszélek. Hogy mit tegyél? Kerüld el nagy ívben és engedd, hogy összejöjjön olyannal aki megérdemli őt. Te nem érdemled meg.

Ja és tanulj az esetből, hogy legközelebb ne viselkedj így, mert nincs annál undorítóbb, ha valaki így játszadozik a másik ember érzéséivel!!!

2015. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha IGAZ, hogy szereted, és rájöttél a dolgokra, akkor old fel, ír rá. Szinte 100%, hogy elküld a p*csába, de ha próbálkozol egy ideig, a leírtak alapján csak meglágyul a szíve. Szerintem, biztos hogy szerelmes volt beléd. Fél évig nem udvarolnak a 18 éves fiúk. Írj rá, bírd ki amit mond, biztos meglágyul. HA csak tényleg hiányzik a társasága, az hogy foglalkozzon veled... Akkor, megérdemelted. Akkor, 1.-es válaszolóé.
2015. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es, hogy érted azt, hogy nem érdemlem meg? De, igen is szeretem Őt, rájöttem, nagyon hiányzik nekem.
2015. jan. 2. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!