Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan ember, akinek nincs párkapcsolata és nem is akar?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 18:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én.

N

2022. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Nagybátyámnak sose volt nője és nem is akart, van ilyen haverom is.

2022. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Van. 2 testvérem is van, egyiküknek sincs kapcsolata.. nem is törik magukat, hogy legyen. Mind a 2 túl van a 40en.
2022. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
* nagybátyámnak se volt soha senkije.
2022. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek amúgy miért nem akarnak párt maguk mellé?
2022. aug. 11. 18:52
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
Unokatesóm 61 éves, sosem volt semmilyen nője és nem is tett érte, hogy legyen. Az öccsének is csak egy putris cigány nő jutott, akinek a pasija pont a börtönben ült akkoriban. A putris lady csak letolta a bugyit előtte az meg örömmel adta neki az összes vagyonát. Azóta hajléktalan szállón lakik. A cigók meg élvezik együtt a pénzét. Bár szerintem már nincsen abból egy fillér sem.
2022. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
Én nem akarok, mert impotens vagyok.
2022. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Én azért, mert nem tudok ilyen mértékű bizalmat szavazni már senkinek.

N

2022. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%

Én is.

A #5 kérdésedre is válaszolnék, de nem tudok, mert én ugyanannyira nem értem, hogy aki akar, miért akar.

Természetesen más, ha van egy potenciális jelölt (nekem is van, őt akarnám), de hogy egy fantom pasiról álmodozzak, hogy milyen jól lenne "valaki"??? Egy púp a hátamra? Azt egyszerűen nem tudom elképzelni. Persze, vannak praktikussági szempontok. Pl. ketten könnyebb fizetni a rezsit, de egyrészt tőlem nagyon messze áll ez az anyagiak gondolkodás, hányni tudnék tőle, másrészt, ha ilyen praktikus ember lennék, akkor is az jönne ki, hogy az ellenérv sokkal több lenne, szóval logikusan is az egyedüllét győzne. Sokkal több hátránya lenne, mint előnye.

40N

2022. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
5. Kényelem. Nincs rá szükségük meg tudnak oldani mindent egyedül.
2022. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!