Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem vett semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem vett semmit a születésnapomra. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Néhány napja volt a születésnapom. Nem győzött bocsánatot kérni a barátom, hogy nem volt ideje ajándékot venni, de azt mondta a héten pótolja… Azóta se híre, se hamva a dolognak. Bele vagyok betegedve, fáj a lelkem, hogy ennyibe néz… Nem akarnék nagy ajándékot, egy virággal vagy csokival is beértem volna a szándék végett. Pedig imádjuk egymást, ezért is nem értem, hogy hogy tehette ezt velem… Ti mit lépnétek a helyemben?
2022. aug. 11. 23:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%
Ennyit jelentessz neki, csak te imàdod mert hogy ő nem ez biztos.de ha neked ilyen pasi kell aki sza.ba se vesz hàt sok boldogtalansàgot.egy igazi paraszt ...
2022. aug. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
41%

A férfiaknál szerintem ez nem olyan nagy jelentőségü mint a nőknél. Mármint azért ettől függetlenül még szerethet nagyon, hogy nem vett semmit. Ne essünk túlzásokba. 🙂

De én lennék őszinte,és a héten nem kapsz valóban semmit, bár még nem telt le, akkor megemlíteném neki hogy ez rosszul esett neked!

De simán el tudom képzelni hogy egy hétvégi meglepetésre számithatsz tőle. 🙂

2022. aug. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavar elég ha azt mondja boldog szülinapot :-) Azt mondja is, minden másból tudom hogy imád. Mi első randin megbeszéltük hogy nem szeretünk ajándékot kapni 😂
2022. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudta, mit vegyen, aztán el is felejtette. Azt mondta, majd pótolja, de igazaból csak meg akarja úszni. Most abban bízik, hogy szemet hunysz, elfelejted.

Általaban ez a helyzet. De szerintem kerdezz rá. A meglepinek úgyis lőttek, legalább akkor legyen valami olyasmi, aminek tutira örülsz.

2022. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Pasiként mondom, hogy ez nem jelent semmit. Sok pasinak jelent gondot az ajándékozás, egyszerűen nem vagyunk erre rádrótozva. Az a javaslatom, hogy kérdezd meg legközelebb, hogy “elviszel a szülinapomon erre a helyre?” pár fényképpel. Ez hatni szokott.
2022. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
Te elvárod az ajándékot minden kis marhaságra, az a mérvadó ember számodra??? De gáááz....gondolkozzál el ezen...
2022. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanebben a szituációban vagyok én is. :D

Csak nekem június végén, majdnem 2 hónapja volt a szülinapom... Ráadásul nekünk konkrétan 3 nap van a szülinapunk között, az övé van előbb, én adtam neki ajándékot. Aztán az én szülinapomon meg nem történt semmi. Pedig mi amikor összejöttünk, akkor megbeszéltük, hogy szülinapokkor meg Karácsonykor legyen ajándékozás, mivel nekem ez a gyerekkoromból kimaradt és mindig is hiányoltam, de anyámmal sose lehetett és jól esne. Kb a szülinapom után egy héttel jött fel újra a téma és mondta, hogy nincs ötlete, hogy mit adjon nekem (bár azért legalább egy csokit, virágot, vagy plüsst vehetett volna, de mindegy). Azt beszéltük meg előre, hogy meglepetés lesz, de végül mondtam neki egy könyvet, amit kinéztem, annak örülnék. Hát azóta se kaptam meg. :D Pedig még a legjobb barátnőm is ráírt (NEM az én kérésemre, én nem is tudtam róla), hogy hogy lehet ilyen, hogy nem vett nekem semmit. Aztán most augusztusban újra feljött valamikor a téma, valószínűleg irónikusan poénkodtam vele, kiderült, hogy teljesen elfelejtette. Erre a beszélgetésre rá kb 1 hét múlva elment a legközelebbi plázába teljesen másért, de bement a Libribe is, viszont ott pont nem volt meg az a könyv. Erre mondtam neki, hogy hagyja, már beletörődtem, hogy nem kapok semmit, de amúgy egy adag édesség vagy egy masszázs is megteszi. De mondta, hogy nem, megveszi a könyvet. Azóta is eltelt már legalább egy hét, szerintem megint elfelejtette. Egyébként a Westendben dolgozik, szóval minden nap pár percre van egy Libritől.... De még a Spartól is, hogy legalább egy tábla csokit vett volna még júniusban.


Bocsi a rant miatt. Egyébként én annyira nem akadtam ki ezen, inkább csak rosszul esik, pláne azért, mert direkt megbeszéltük előre, illetve 3 nappal előtte én is adtam neki ajándékot. De tudom, sokan nem fogják elhinni, de egyébként kimutatja, hogy szeret és fontos vagyok neki, érzem, hogy szeret, meg törődik velem. De nagyon feledékeny.

2022. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ma is találkoztunk de nem kaptam semmit. Még csak meg sem említi a dolgot….:)
2022. aug. 13. 01:46
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert ennyire tart téged... rúgnàm ki az ilyet....
2022. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező ne szerencsétlenkedj már... kérdezd meg tőle, hogy születésnapod alkalmából elmentek-e ma valami szép helyre.
2022. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!