Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megkülönböztetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkülönböztetni a két esetet?

Figyelt kérdés
Ha egy nő azért néz félre, vagy elnéz mellettem pl. mikor szembe megyünk (de köszönni köszön) mert tetszek neki, vagy azért mert utál. Van esetleg valami, amiből meg lehet különböztetni, hogy miért nem néz rám. (régebben ezzel nem volt gondja)

2022. aug. 12. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarban lehet, akár azért is, mert tetszel neki.
2022. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az arckifejezésén,a hanglejtésén.
2022. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem látom, hogy bunkó arcot vágna... a hangja meg inkább halk
2022. aug. 12. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vág bunkó arcot, lenézőt, komort, akkor talán a másik opció.

Ha tetszel neki, és félrenéz, akkor inkább zavart, kényelmetlen érzése lehet közben.

2022. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csendesebb vagyok, és többnyire akkor nézek félre (jobban mondva alig merek ránézni) ha tetszik nekem a férfi nagyon is.
2022. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!