Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, aki megbánta, hogy nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki megbánta, hogy nem a szerelmet választotta, hanem a megszokott régi kapcsolatát?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes egy kérdés, mivel a megszokott kapcsolat is szerelemmel indul jó esetben. Az hogy x idő után fellángolás van egy párkapcsolat mellett az előfordul, és sokan ezt szerelemnek tudják be, pedig nem minden esetben az, néha igen. És az új szerelemből is megszokott kapcsolat lesz egy idő után. Így évente lehetne váltogatni a kapcsolatokat.
2022. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

En azt bántam meg hogy tinikorom ota nem tamogatoi kapcsolatokban voltam, es kb 20 évemet vitték el szerelmi kapcsolatok, amiknek semmi értelme nem volt.

Nagyon bánom, hogy nem üzenhettem magamnak a jövőből, hogy NE érzelmi alapon élj.

2022. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2es akkor meg az lenne a baj hogy érzelmi alapon akartál volna élni, miért gondolja valaki hogy a támogatói kapcsolatban boldog lehet valaki, azaz meddig? Oké megértem hogy csalódtál de ez hozzá tartozik az élethez.
2022. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

3. Igy sok ev után az miatt hogy a szerelmi kapcsilatokbol nem maradt meg semmi(csak emlékek), ha szétnézek magam korul utolag azt látom semmi ertelme nem volt.


Viszont támigatoi kapcsolatok végeztével azért már lenne mit felmutatnom ahhoz hogy igen, ennek volt értelme.



Nekem NEM éri meg emkékekért lennem kapcsolatokban.

2022. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
*És erre adni évtizedeket ráadásul. Pár fotóért??
2022. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
De ezek csak anyagi javak, amiről te beszélsz, megértem hogy csalódtál és ezt mondod, a világban már csak az a valaki ha valami. Hidd el nem ítéllek el hogy ezt gondolod, valószínű elég sok negatív dolog érhetett, szóval miért mondanál mást. De vannak a földön olyan emberek akiknek érték egy kapcsolat és nem szórakozás.
2022. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem értek alatta feltetlenul negativ élményeket. Szep volt jo volt de csak foto maradt az egészbol erre mentek rá evtizedek. Ezt én mondhatni így megbántam.
2022. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka van hogy idáig jutottál nem?
2022. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Mi az h idaig jutottam?

Szamtalan tini es huszoneves szerelem er veget, számtalan 30 as tarskereső van es szamtalan elvált is.

2022. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Nincs ilyen h "idaig jutottam".

Olyan van hogy szerelmi kapcsolatok elmultával par emleked es fotók maradnak csak az egészbol.

Barmi amit magadnak teremtesz meg nem a szerelmi kapcsolatodnak köszönheted. A szerelmi kapcsolatok emlékgyartasra és éveid elrablására jók sokesetben es másra nem.

2022. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!