Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki örülne annak, ha a feminizmus végre a múlt lenne és visszahoznák a jó öreg régi múltat, pl az 1800 as éveket, ahol a nőknek csitt volt egy kapcsolatban és szinte a pasi meg a szülők választottak, hogy ki-kivel házasodjon?

Figyelt kérdés
Mert én néha ezen agyalok. Főleg ha elmegyek randira, mikor 20 csajnál próbálkozok és kapok 19 ronda mód való elutasítást és végre egy hajlandó elmenni randira velem. Ott is csak én beszélek, mennek a viccek (nem rosszak, mert ismerősök is csípik) és már a végére kiszáradok, a nő meg szinte csak ül a vakolatában, mint egy múmia (10 ből 9 vakolatból áll, még a kedves, szolid lányok is)és csak nézelődik oldalra, másokat stíröl, meg egy-két szavas válaszokat ad mindenre, hogy aha...igen-nem...persze....dehogy....miért....hát, nem is tudom....Egy kicsit több odaadást lányok, ha kérhetném. Pedig nem cicababákkal randizok, azok rosszabbak szerintem.
2014. jan. 19. 19:22
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
66%
Na ja, persze csak ha hatással vagyok a muterre meg a faterra! :D
2014. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
68%
Szánom bánom vétkem, hogy te ilyen lányokkal ismerkedsz. (a stílus, nem a cicababaság) Azt hiszem, erről nem a normálisok tehetnek. De mindenki először magába nézzen szerintem...
2014. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
48%
Persze,én örülnék neki.De akkoriban mások voltak az értékrendek is,jó értelemben. :)
2014. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
0%

Attol füg mire kell nekked a nő.

Ha komy kapcsit szeretnel,az nehez tema.

Ha csak egy numerat arra meg jo a cicababa.

2014. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
29%
Egyetértek. Az a baj, hogy nem nagyon használják az emberek ma már az udvarlási etikettet, a lányok pedig, akikről írtál, azt se tudják egy nőnek mit illik csinálni a randin....
2014. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
80%

Mennyivel jobb lenne, ha a nők áteshetnének a vak komondoron következmények nélkül, ha nem azt csinálják, amit az uruk és parancsolójuk mond.


Nem lehet h neked kéne változtatnod valamin, ha a 95% ugyanúgy elutasít?

2014. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Költőnő? ***** válasza:
63%
jahm, kiválasztanának neked egy olyan nőt, aki kicsit sem tetszik aszt éldegélhetsz vele életed végéig :)
2014. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
77%

esküszöm már hiányoztak ezek a kérdések:D ja,mégsem


1szó mint 100,te vagy a szerensétlen

2014. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
12%
Igazából hiába mennénk vissza a múltba akkor se lenne jobb ott csak egy nőt dughatnánk egész életünkben. Ami ma van az már nem feminizmus hanem férfigyűlölet. A megoldás a férfi poligámia elismerése és a nők nőiességének megőrzése lenne. Nagyjából ott lett elrontva a dolog amikor a nők kikerültek a munkaerőpiacra és választójogot kaptak. Nézzünk körül egy átlagos férfi akinek nincs pénze az semmit sem ér ebben a világban vagy be kell csicskulnod a nők előtt vagy hatalomnak és pénznek kell a kezedben lennie. A hajléktalanok és a tudósok között nem véletlen a férfiak órási 90%-os többsége. A férfiak nem lusták csak egyszerűen akinek nincs elég pénze vagy bízik a nőkben azt előbb utóbb kisemmizik vagy tönkreteszik az életét. És még nem is beszéltünk a családi háttérről. De ha nő vagy akkor neked alanyi jogon ki kell nyalni a p*csádat ezt neveli beléjük a média, a család, a társadalom. Apuci, bátyó vagy valaki mindig ott lesz de egy férfi legtöbbször csak magára számíthat.
2014. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
48%

Minden nő cicababa nem tudtad?:D

A próbléma az, hogy túl humoros vagy, túl beszédes, túl figyelmetlen, túl türelmetlen. A megnevetetés jó, de mégis elrontod, ha nem figyelnek rád. Ha valaki beszédes az jó, de ha untatod vagy bebeszélsz egy regényt és rá kérdezel "na?" akkor mit mondjon? Vagy ha nem érdeklődsz iránta mit vársz? Fordítva aházni? Nem figyelsz rá és hibázol. Gondolkozz ember!

2014. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!