Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt? Tetszem neki? van miért?

Figyelt kérdés

pont ma reggel volt eszembe hogy mostanában mindig megcsinálom reggel suliba menet a hajamat, és senki sem dicséri meg.

És van egy srác az osztályomba kivel elég sokat hülyülünk:) és jóképű is kicsit:P

És egész nap ma is tök jól elvoltunk, utolsó óra előtt a szünetben megböktem erre beszoritotta a lábamat a lába közé:D ő ült én meg álltam előtte, és majdnem ráestem:D

Na és utolsó órán ilyetszol:" erre a hajra cs*sztél el fél órát? Nagyon gáz" de mosolygott. Mondom:"Nem csak 20percet":D

Erre elkezdte tapogatni a copfomat és ilyet szol "Amugy izéé.. k*rvajólett, nagyon jóláll ez a lófarok, így hívják, ugye?":D Mondom "Ja, köszike"

Olyan jólesett hogy megdicsérte.

Ugy volt megcsinálva a hajam, hogy elől lazán hátravolt tűzve és két oldalt 2-2sorban megvolt tekerve erősen és hátul felvolt gumizva magasra:)


2010. szept. 23. 19:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

kérdés javitva: *VAGY miért?

bocsi:)

2010. szept. 23. 19:22
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább egyszerű baráti hülyülés, lehet h tetszel neki, de áh elég kis gyerekek lehettek még
2010. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tetszel neki. :D
2010. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem többet akar tőled mint a barátságod :P
2010. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Annyira gyerek szinten vagytok,meg ez a kérdés is.Nem tudom hogy az oviban milyen jelentése van a kurv@jólettnek,már régen voltam ovódás.Még szerencse hogy a hajad önmagában is elég a szerelem fellángolásához.Másra nincs is szükségetek,csak a szuper séródra.Amúgy a füleid is kurv@jólettek (gondolom).
2010. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Úúú. ezzel nagyon dedós voltam... feltettem 1 kérdést. nézz már körül az oldalon mennyi ennél is gázabb felesleges kérdés van te okostojás.

Nem kötelező válaszolni, tahókám

2010. szept. 23. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nahhh, azt ezt velem az osztálytársaim csinálnák meg, már bulit tartanék ^^

Nálunk ilyenek erdei suliban voltak, meg néha, akiről tudom/vagy nem tudom hogy nem tetszek neki...

Végül mindig kiderül, hogy szerelmes lesz belém stb. de ez csak fellángolás ://

Amúgy szerintem tetszel neki :))

Nálunk ez már annak a jele... Én mostanában "kicsapongok" a kis ribi lányok mellől, és megengedek magamnak egy baráti megszólalást a fiú osztálytársak/haverok előtt, mint pl. /nekik/ a "dejóó a segged " xD és barátai :)), ezt is csak a haveroknak :))

Szóval lehet hülyülés is, bár ez már egy fiú részéről tuti nem az... amugy hányéves vagy ??:)

2010. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 jujube ***** válasza:
100%

biztos tetszel neki, csak teszi a fejet..:)

de jo neked hogy fiukkal jarsz egy osztalyba, en csak lanyokkal jartam....

biztos beindult a fantaziaja rad...haha

meg akart tapogatni, meg ha csak a hajad is... csabitsd el ha tetszik.. csavard az ujjad kore..

sok sikert..

2010. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen:))

17vagyok

2010. szept. 23. 20:09
 10/12 A kérdező kommentje:

rákérdeztem tőle nemrég msnen, hogy tényleg tetszett-e neki vagy cikizett?

erre irja hogy cska hüyült...

:Shát ez elég rosszul esik...én ezt nemértem, élőben még a combomat is megfogja.mostmivan???:(

2010. szept. 23. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!