Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félelem szerintetek nagyon gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelem szerintetek nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 eves fiu vagyok es tegnap baratnomnel aludtam volna azonban egy rohadt nagy pok maszott le az agyra amitol en megijedtem. Majd mondtam neki leutom es kiviszem nem majd o hivja az anyjat es kiviszi,na az anyja sikeresen az agyahoz ejtette le ahol nem talaltuk meg errr en fogtam magam es hazajottem. Szerintetek ez mennyire gaz? Most ezert hisztizik velem,hogy nemtud ramnezni emiatt mint ferfi holott mondtam,hogy leutom,de en sajna nembirtam volna így aludni szerintetek ez nagyon gáz?

2022. aug. 15. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
az
2022. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ne üsd le! Hagyd, hogy megcsípjen, és te leszel a Pókember!
2022. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit az, nőtől is az lenne.
2022. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Meg kell fogni és ki kell tenni a házból! Nem kell bántani..
2022. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan ciki, hogy még a póknak is kellemetlen volt.
2022. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Úgy tűnik Neked pókiszonyod van. Ha eddig nem tudtad volna, legalább most már tudod. A barátnőd pedig ezt vagy képes elfogadni vagy nem. Ha nem, akkor nincs értelme tovább együtt maradnotok mert ezek után nem fog tudni férfiként tekinteni rád.
2022. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez halál gáz! Te kéne hogy legyél a "védelmező" a szemében,ha ő is fél a pókoktól,erre összecuccolsz, és hazamész.
2022. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória. Ha te valóban felnőtt vagy, hát nem tudok mit mondani. Az egy dolog, hogy félsz a pókoktól. De hogy ezt ne tudd feldolgozni hanem itt cirkuszolsz az már biztos, hogy baj.
2022. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem Nem gáz. Meg, ha barátnőd szeret; akkor nem akad fenn ezen; vagy legalábbis Nem sokáig; de szerintem egyáltalán Nem kéne.
2022. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vicces sztori. :D
2022. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!