Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora baj, ha én most, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora baj, ha én most, és így nem szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés

Mindig megnézem szex után a gumit, és a barátom azt mondta, hogy ha ennyire félek attól, hogy teherbe essek, akkor nekünk nem kell együtt lenni. Se nem élünk együtt, se a felesége nem vagyok.

Meg mutatott nekem egy női ismerőst, aki olyan öltözékbe volt a képeken, amiben elég sokat mutatott magából, és miután ezt megmutatta azt mondta, ha engem ilyenben látna, biztos kapnék tőle egy tanító célzatú pofont, de miután látta, hogy ezután mérges vagyok, csak elmagyarázta, hogy csak viccelt.

Sőt még nagy ritkán az is előfordul, hogy az exeit nézi az én telefonomról, mert az exek közül vannak olyanok, akik tiltották őt.


2022. aug. 21. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, hogy ekkora suttyoval vagy együtt. Azt is kinézem belőle ezek után, hogy azért zavarja, hogy megnézed a gumit szex után, mert így nem tudja észrevétlenül kilyukasztani.

Hagyd el, ez egy idióta.

2022. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

A gyerek kérdéssel kapcsolatban nincs semmi baj.


De az elvakultságoddal igen.

2022. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak viccelt!?

Tényleg nem kellene terhes lenned tőle, és főleg együtt lennetek, de már milliószor megmondtuk, hogy vegyél egy nagy levegőt, és szakíts vele! Mit nem értesz ebből?

Bántalmazó kapcsolatban vagy, és ez csak rosszabb lesz, nincs miben reménykedned.

2022. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy suttyó.
2022. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Te még mindig szerelmes vagy belé, ez a baj.
2022. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Hogy a retekbe kerülne ebbe a csudálatos kapcsolatba a gyerek?


Szedj gyógyszert is, és legalább két gumit húzz rá, nektek nem szabad szaporodnotok.

2022. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell. Én szeretem ha csinos a párom. Te meg egy önző emberrel vagy együtt. Nemsokára meg lesz az első pofon is.
2022. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd el ezt az idiótát. Már ott el kellett volna, mikor a telódról az exeit kezdte nézegetni..
2022. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy gyereket nem szülnék egy ilyennek, már kiba$ztam volna ezt a fa$zkalapot a g€cibe....
2022. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ez akkora red flag, hogy a legnagyobb szovjet győzelmi zászló ahhoz képest zsebkendő... Fogd a cuccod, csajszi, és FUTÁS!
2022. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!