Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ekkora probléma ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora probléma ha nem akarom más gyerekét nevelni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 26 éves vagyok. Jó anyagi helyzetben vagyok és van saját házam van(nem a bankkal közösen). 1-2 éve kezdtem érezni, hogy szeretnék egy komoly kapcsolatot. Viszont ami problémaként merült fel nálam, hogy nem akarok olyan nőnél kezdeményezni semmit akinek gyereke van. Ez több helyen is feljött beszélgetésekben. A legtöbb helyen főleg nőktől megkapom, hogy hat azért van mert önző/éretlen vagyok. Viszont úgy érzem hiába "érnék" még jobban korban vagy mentálisan akkor sem tudnám más gyerekét a sajátomnak érezni. Ennek pedig nem tehetek ki egy gyereket.

2022. júl. 18. 11:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%

Szived joga válogatni. Ne gyerekeseket keress.


Amugy tudok ilyen gyerekellenes pasikrol, akik viszont szerelmesek lettek egy egy r.bis szexi nőbe akiknek gyereke van es egyutt élnek meg hazasság lesz:D

Elotte meg á, neki nem kell nő gyerekkel:D

2022. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem probléma.
2022. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%

El ne hidd! A gyerekes nők naná hogy el fognak hordani mindenfélének, mert nem fogadod be őket a kölykükkel. Nem kell bedőlni nekik, teljesen normális, hogy nem akarod más génállományát eltartani - én sem tennék ilyet.

Egyébként meg mindenkinek jogában áll elutasítani valakit, teljesen mindegy milyen okból. Azért az ember megválogatja, kivel él együtt.

2022. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%

A szomszedunk egy szingli anyuka.

Hosszu fekete haj nagy mellek rovid kisgatyákban jár, ahogy hallom a pasikat nem győznek neki csicskulni

A gyk-n meg mennek ezek a fúj, gyerekes nők brrr dumák :)

2022. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a kérdést. Nekem nem kell szőke pasi, nem szoktam embereket megkérdezni, hogy ez oké vagy inkább szőkékkel ismerkedjek?
2022. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
46%
Férfiként még csak megmagyarázni sem tartom érdemesnek, miért nem jönnék össze gyerekes nővel. Számomra a világ egyik legnagyobb szégyene lenne, ha más testének "termékét" kéne nevelgetnem, hogy a múlt folyamatosan ott legyen benne abban a gyerekben. Ehhez tartom magam, nem kötelező velem összejönni, nyilván, ha nem értesz egyet.
2022. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
26 evesen ez teljesen rendjen van, a korodbeli nok meg sajat gyereket se akarnak. A jobb nők már fiatalon elkelnek, mivel tobb pasi udvarol nekik, korabban is kezdik a nemi eletet. A tobbi 30 korul eszmel fel, ha nem megy ferjhez, venlany lesz, kicsuszik az idobol. Szoval 30-35 korul gyerektelen no keves lesz. Marad a harc a 10 evvel fiatalabbakert ahol az osszes pasi a konkurenciad.
2022. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%

4

Nekem van egy lányom, páromnak nincs gyereke és sajáthoz nem is ragaszkodik (az elején közöltem, h több gyereket nem vállalok). Teljesen jól működünk 3an.

De! Én sose fújtam olyan férfira, aki nem akar gyerekes nőt (Én még gyerekkel is elgondolkozom, h nem kéne olyan férfi, akinek van gyereke)...teljesen érthető. De legtöbbször normális stílusban nem tudják közölni sokan, h nem kell olyan ember Nekik, akinek gyereke van.

N 30

2022. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nincs evvel semmi baj.

Nyilán annak nem tetszik aki emiatt hátrányban van.

2022. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
65%

#5-nek: Az két külön dolog, hogy szexre vagy tartósra keres az ember. Nekem még sose volt szexkapcsim, de én is tudok olyan anyukát mondani, akit hamarabb levarrnék, mint a 18-22 éves lányait, pedig azok is gyönyörűek. Vagy olyan kollégát, aki késő 40-esként veri a 20-30as csajok 85%-át minden téren.


Az viszont teljesen más kávéház, hogy tartósan az ember más fattyát nevelgesse... Én max. akkor mennék bele ilyenbe, ha már nekem is lenne mástól gyerkőcöm.

Szerintem az teljesen normális, hogy a legtöbb gyermektelen férfinak egy gyermekes nő TARTÓSRA kizárt.


34F

2022. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!