Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Vagy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy egyedül vagyok vele?18 éves vagyok,szinte csak komoly kapcsolataim voltak és mindig vigyáztam hogy kivel fekszem le nehogy csak kihasználjon..

Figyelt kérdés
(egy kezem is sok hozzá,hogymegszámoljam)De már most félek néha,hogy mi lesz ha nem lesz férjem,családom,gyerekek?Nagyon szeretnék már babát de biztos várnék vele 22 éves koromig.Már a sok buli sem izgat.Jó ha 3 havonta elmegyek 1×.Nem rég ért véget egy kapcsolatom és nem tudok belőle kimászni lelkileg..és így nem is igazán tudok nyitott lenni új kapcsolatok iránt pedig lenne rá esély..Csak várom hátha felhív és újra kezdjük..Csak én nézem így a dolgokat ilyen fiatalon?Inkább bulizzak minden hétvégén és ne várjam a nagy Ő-t?
2008. dec. 21. 21:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy olyanokat is beleírtam ami nem illik bele csak probálom kiírni a gondolataimat hátha segít.
2008. dec. 21. 21:45
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
ne várd a nagy öt!! mert ugy is eljön! és minél jobban erölteted, annál jobban nem fog sikerülni! menj nyugodtan bulizni ha kedved tartja! de nem várd az ex-ed! amelyik szekér nem vesz fel, ne fuss utánna!
2008. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Érezd jól magad, ennyi a lényeg.
2008. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
28%
ne görcsölj azon hogy mikor jön el a nagy ő,buliz és a nagy ő majd úgyis rád talál!
2008. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok mióta az eszemet tudom..És most én is gondba vagyok egy pasi miatt(én is mindig komolyra tervezek..olyanra vágyok akivel az egész életemet leélhetem.

Ha gondolod írj privit, v msnezzünk..jo az ilyesmit kibeszélni magunkból:)

2008. dec. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!