Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem randira hívott, két hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem randira hívott, két hét múlva ér rá leghamarabb. Komolyan gondolhatja? (Nem árulta el, korábban miért nem tudunk találkozni.)

Figyelt kérdés

Másfél évig tartott a kapcsolat, két hónapja lett vége.

27N 28F



2022. aug. 24. 23:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Lehet
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerjük őt, nem ismerünk téged, nem tudjuk mennyire volt mély a kapcsolatotok és miért mentetek szét, ezért még megtippelni sem lehet rendesen.
2022. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tartalma a kérdésednek. Hogy ki mit gondol komolyan, azt lehet, hogy ő se tudja. Úgy randira hívni, hogy mostanában nem ér rá, elég brutális.

Ez olyan, mint a “ha nem írok, ne válaszolj”

.

Felejtsd el.

2022. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán.

Szerintem azért az a 2 hét, hogy addig még azt tudjon "csinálni" amit/akit akar, de te ez idő alatt ne nagyon találkozz senkivel.

Nagyon cseles...

2022. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
42%
Két hét... Nekem azt mondja ez a dolog, hogy akár lehet is belőle valami. :))) De a helyedben nem gondolnék bele semmit. Találkozz vele, és majd eldől.
2022. aug. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem nyaralni van még 2 hétig, én biztos nem várnék. Mondjuk exre alapból sem, nem véletlenül ex.
2022. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!