Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a barátságbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a barátságból kialakuló kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Nehezen ismerkedem, mert eléggé óvatos és lassú vagyok az érzelmekkel. A legtöbb srác, aki randira hívott, már az első után várta, hogy valamilyen mélyebb, lényegesebb reakciót lássanak, de nekem több idő kell az ilyesmihez. Eddig úgy tűnik, egy barátságból kialakuló kapcsolat lenne a legjobb. Lehet, nekem voltak eddig rossz tapasztalataim, de ez nem igazán ment, hasonló sem. Persze ez csak feltételezés, elméletben így gondolom. Gyakorlatban majd meglátjuk :D

Szívesen várom más gondolatát az alapkérdés kapcsán.



2018. szept. 24. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Fresh Andi lájkolja a kérdésedet :D


[link]

2018. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nem lefixálod, hogy barátság-tehát nincs kimondva, akkor lehet és nem rossz dolog.
2018. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Barátságból szerelemre vágyom :-) bár lehet, hogy naiv vagyok.
2018. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ejj, köszönöm, most már ezt is tudom Friss Andiról :D
2018. szept. 24. 22:32
 5/18 anonim ***** válasza:
Nemtudom mar hol olvastam de sokkal tartosabb kapcsolat illetve sokkal kissebb az eselye az elvalasnak ilyen esetekben
2018. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

1-es nem érdekel bennünket Fresh Andi. :)

Más téma van, nem látod? :)

2018. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pont ez az. Vannak más szükségletek is, amik tartóssá tesznek egy kapcsolatot. De ha már legalább a megbízható barátjának is tekint, nem csak az “asszonyállatnak”, az azért már egy lépés.
2018. szept. 24. 22:43
 8/18 A kérdező kommentje:
#6-os: de legalább az #1-es válasz a kérdéshez kapcsolódott ..
2018. szept. 24. 22:48
 9/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
10%
Nem hiszek benne. Főleg nőknél gyakori jelenség, hogy szerelem első látásra módon képesek beleesni valakibe, olyan tagba, akit előtte sosem láttak, így mindezek után én nem bízok abban a fals elméletben, hogy idő kell a nőknek, baromság. Akinek nem vagyok elsőre rokonszenves, annak később se leszek, még ha fejen állok sem.
2018. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi barátok voltunk, együtt vagyunk. Sok hulye dramazast megúsztunk így. 5 éve.
2018. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!