Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy bánt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy bánt, hogy a pasim ennyire dicséri a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm kb 3 éve szingli, külföldön él. Egy nagyon szép, normális csaj, nagy szívvel. Ha időnként hazajön, kijárunk társaságba. A barátom mindig mondja, hogy nem érti, hogy nem lehet pasija, meg hogy a másik haverja is mondta neki (annak is van barátnője), hogy milyen jó nő és mennyire értelmes csaj. Ezt a barátom mondta vissza nekem. Mostmár zavar kicsit, mert a barátnőmet szebbnek tartom magamnál meg hát tényleg nagyon értelmes meg minden. Csak nagyon gátlásos, visszafogott, talán ez gátolja abban, hogy nincs barátja. De szerintem jobb nő nálam. Szólnátok a párotoknak a helyemben?

2022. aug. 29. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem rendeznék hisztit, hanem megbeszélném vele a dolgot, mint ahogy mindent. Nem minősíteném őt ("hogy mondhattad?", "tudom, hogy jobb nőnek gondolod nálam!"), hanem a saját érzéseimet osztanám meg vele ("rosszul esett ezt hallani, félek, hogy van-e valami más is a háttérben").

Csak fontos, hogy a beszélgetés előtt végiggondold, mennyire lehetnek ebben benne a saját kisebbségi komplexusaid, és mennyire inkább az, hogy úgy érzed, tényleg tetszik neki a barátnőd. (Ha úgy érzed, te vagy a hunyó, attól még érdemes nyíltan kommunikálni, csak én olyankor ezt is el szoktam mondani.)

2022. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Off, de külföldön sokan azért nem pasiznak be, mert helyi pasit ne akarnak, magyarból meg jóval kevesebb ugye a választék.
2022. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én ezt nem venném magamra, szerintem ebben számodra semmi sértő nincs, ténymegállapítás egy barátról, de nem vagyunk egyformák. Valószínűleg neked vannak gondjaid az önbizalmaddal, amin kellene dolgozni.
2022. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne képzelj ebbe bele többet. Ha tényleg rá lenne indulva a másik csajra, akkor hidd el nem hangoztatná előtted, hanem próbálná titokban tartani. Annyit mondjuk mondhatsz a barátodnak, hogy neked nem esik túl jól, mikor más nőket dicsér.
2022. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is minden pasim ugrik meg el van ájulva a bnőimtol. Volt aki ki is kezdett MELLETTEM az egyikkel.


En már senkit nem mutatok be a bnőimnek. Problem solved

2022. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Folyt A bnöim meg engem szánnak hogy már megint olyat fogtam ki aki au ő lábuk előtt hever.

Egy ideig vártam azt lesz e olyan pasim aki nem nyal a bnőimnek, bolt is egyetlen egy ugyan de vele szakitottunk.

Azota én már nem reménykedem hogy bármelyik pasi ne csöpögne a bnőimtol. Két külön lapra van teve a pasi meg bnok es kesz.

2022. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mindenképp gáz, ha a férfi a barátnője előtt állapítja meg a "tényt", hogy a másik nő mennyire szép meg vonzó.

Ha ilyet is gondol, tartsa magában, vagy beszélje meg a haverjaival, de ne a párjával.

2022. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!