Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátnőmet ki akarja használni az első nagy szerelme? Szerintetek alaptalan a gyanúm?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába rakjam.

A történet a következő. A legjobb barátnőm középiskola első évében vagyis 10 éve már, bele szeretett egy nála 5 évvel idősebb akkor végzős srácba. A srác játszadozott vele csak. Nem akart jarni vele csak ki akarta használni amit nem hagyott. Hol jóban voltak hol nem. Aztán középiskola befejezte után a barátnőm nem bírta tovább és megszakított vele minden kapcsolatot. Most egyetem után (25 éves) egy nagyon nagy céget nyitott ami egy éve üzemel már elég sikeresen. (Rendezvényezervező cég). Tehát eléggé meggazdagodott és mondjuk rá sikeres üzletasszony lett. Most jön a tv-be illő dráma. A srác cége ahol melozik (akibe szerelmes volt) pont a barátnőm cégével akar partner lenni és kérni a segítségét néhány dologhoz. A srác azóta állandóan próbál békülgetni vele és flörtölni. Egyenlőre nem ingott meg de aggódom h csak ki akarja használni. A barátnőm szerint nem tudná de én aggódom emiatt. Szerintetek alaptalan a gyanúm? Hagyjam annyiban az egészet?



2018. febr. 15. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Alaptalan, egyszer már mondott nemet. Hagyjad.
2018. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az uzlet az uzlet . Nem lehet keverni amagan elettel , ha baratnodnek

megeri a tarsulas nem azt fogja nezni milyen jo csavo vagy mas egyeb.

2018. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!