Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a gondolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek a gondolatok normálisak férfiként?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, 4 év volt. Már arra készültem, hogy megkérem a párom kezét, de kiderült, hogy már majdnem két éve megcsalt, és annyi tisztesség sem volt benne, hogy ezt elmondja és emberek módjára elköszönjünk egymástól. Eléggé fájt a dolog, mert én tényleg nagyon szerettem őt, ő pedig csak kihasználta, hogy igyekszem mindent megadni neki.

Ma ügyfélfogadási időben bejött hozzánk egy várandós nő elintézni a dolgait, mindegy is. Annyira kedves kisugárzása volt, mosolygott, tisztelettel beszélt velem, nagyon magabiztos volt, egy egyszerű de nagyon csinos ruha volt rajta amiben jól látszott a pocakja. Boldogan simogatta, látszott rajta, hogy örül a babának, és egyértelműen házas, mivel a neve is xy-né volt, valamit gyűrűje is volt. Végig azon ábrándoztam, hogy remélem a férje esténként megmasszírozza a lábát, kedveskedik neki teával, vagy bármivel amit szeret, hogy biztosan jó anyuka lesz, vagy ha már van másik gyermeke, biztosan az. Elképzeltem ahogy ugyan ezzel a mosollyal tolja a babakocsit, vagy a kezében a babával sétál és próbálja elaltatni. És arra gondoltam, hogy lennék a férje helyében, hogy egy ilyen feleségem legyen. Én is minden jóval gondoskodnék róla, ő is rólam, együtt várnánk boldogan babát. Lehet a szakítás miatt most megszállt valami romantika iránti vágy, vagy nem tudom, de nagyon megleptek a saját gondolataim… Szerintetek ez 26 évesen normális?😅



2022. aug. 30. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen, normális, főleg, ha érzékenyebb periódusban vagy.
2022. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Normális, mert ez a te életed is lehetett volna, ha az exednek lett volna gerince.


Arra azért figyelj, hogy ne legyél irigy, mert az rossz tulajdonság. Semmi baj azzal, hogy ha családot akarsz, és elképzeled velük a jövődet, de ennek a nőnek már van férje, aki nem te vagy.

2022. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, nem pont ezt a nőt szerettem volna, csak azon gondolkoztam el, hogy bár nekem is lehetne ilyen feleségem.
2022. aug. 30. 12:26
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
😍😍😍
2022. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
92%
Ez nagyon edes. :)
2022. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Majd neked is lesz ilyen.

2022. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
De szeretnék ilyen párt:( A férfiak többségének 0 az EQ-ja sajnos. 26N
2022. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyonis normális! 🙂
2022. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

7. Ezt pont egy női megcsalós kérdés alá kellett ideböfögnöd. Gratulálok! Mert a nők EQ-ja k...ra az egekben van, ugye? (Ne sértődj meg, egy ilyen beszólásra mi más reakciót vársz?)

Tudod te, milyen érzelmi törést tud okozni az, ha megcsalnak? Nem kívánom neked...

2022. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Én itt vagyok 36 éves fejjel, 5 éves kapcsolatban és a párom most lesz 30. Megkerült teljesen, kapuzárási pánik, az utóbbi fél-egy évben állandóan impulzusdöntéseket hoz vagy hozna, most már ott tartunk, hogy hidegen hagyom, mert megkopott a testiség, mert elkommunikáltunk egymás mellett, meg sokszor lelkileg és érzelmileg nem igazán éreztette velem azt hogy szeret, én meg nagyon próbáltam. Persze ennyi idő után közrejátszik a változatosság hiány is, de úgy néz ki már az se érdekli, az se mentené meg a dolgot. 2 éve még babát akart, most meg élni akar, nem akar kapcsolatot x ideig, se gyereket évekig.. Beleszakad a szívem, de ez van.. most még adott magának 1 hetet külön, hogy átgondolja mit akar az élettől, meg kettőnktől, már ha egyáltalán van még olyan hogy kettőnk..


Nemrég voltunk babázni ismerős pár hónapos pici lányánál, nekem is megfordultak ilyenek a fejemben, hogy bárcsak olyan boldogok lennénk, mint ők, saját kicsivel..de úgy néz ki ez már nem fog megvalósulni és elmondhatatlanul haragszom magamra is, mert sok mindenben hibáztam én is..


Nekem is mondják, hogy fel a fejjel, de ilyenkor ez nem ér semmit sajnos. Csak az idő segít ezen, meg hogy össze tudod-e szedni magad.


Ha szeretnél beszélgetni írj rám nyugodtan.


Csúnya gondolatok kerülgetnek 1-2 hete, alig aludtam órákat, de nagy nehezen sikerült észhez téríteni magam.

2022. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!